logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
5

Pedał na salonach

Premiera "Lubiewa" w krakowskim Bunkrze Sztuki

Dodano: 22.12.2004, Aktualizacja: 22.12.2004

Trudno być dziś pedałem. Po jednej stronie toczenie śliny przez prawicowo-katolickich oszołomów a po drugiej przychodząca do nas z Zachodu poprawność polityczna. Dzisiejszy gej (bo przecież nie pedał) jest "spoza środowiska", jest szalenie męski, monogamiczny (taka jest przynajmniej wersja oficjalna) i łapczywie pochłania wszystkie schematy "heteryckie". To klimat, który nie sprzyja pedałom - przynajmniej takim, o których pisze Michał Witkowski w swojej książce "Lubiewo".

Trudno być dziś pedałem. Po jednej stronie toczenie śliny przez prawicowo-katolickich oszołomów a po drugiej przychodząca do nas z Zachodu poprawność polityczna. Dzisiejszy gej (bo przecież nie pedał) jest "spoza środowiska", jest szalenie męski, monogamiczny (taka jest przynajmniej wersja oficjalna) i łapczywie pochłania wszystkie schematy "heteryckie". To klimat, który nie sprzyja pedałom - przynajmniej takim, o których pisze Michał Witkowski w swojej książce "Lubiewo". Opublikowania tej pozycji podjęła się "korporacja ha!art" - czyli promotorzy "wszystkiego, co się nie opłaca". Premiera odbyła się w krakowskim Bunkrze Sztuki, który już nie raz zajmował się promocją ...   ( Pozostało znaków: 2854 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186322   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pedał na salonach Michał Witkowski
(fot.: Monika Idzikowska)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku