logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
38

Europa nie da się lubić

Czyli "samiczki" u Moniki Richardson

Dodano: 20.12.2004, Aktualizacja: 20.12.2004

"Europa da się lubić" rozpoczęła się "Nagim instynktem": Monika Richardson pędząca Harleyem w uścisku z androgyniczną Amazonką. A potem program o kobietach, kobiety już tylko poniżał. Gość specjalny Danuta Stenka odegrała - w swym wieczorowym kostiumie kąpielowym - dramę mieszczańską opętania heteroseksizmem. Wmawiała nam, że "pod każdą szerokością geograficzną" rządzi facet. Fallus jest epicentrum wszechświata...

"Europa da się lubić" rozpoczęła się "Nagim instynktem": Monika Richardson pędząca Harleyem w uścisku z androgyniczną Amazonką. A potem program o kobietach, kobiety już tylko poniżał. Gość specjalny Danuta Stenka odegrała - w swym wieczorowym kostiumie kąpielowym - dramę mieszczańską opętania heteroseksizmem. Wmawiała nam, że "pod każdą szerokością geograficzną" rządzi facet. Fallus jest epicentrum wszechświata. Urok samca padł na wszystkie uczestniczki "Europy", starannie wyreżyserowane przez strażników patriarchatu. Elisabeth Duda wyciąga z serca Steffena Moellera pieniądze i nie posiada się z radości. To kapitalistyczna wymiana kobiet, którą odegrała Francuzka i odsłoniła atawistyczne polonizmy ekonomicznego podporządkowania kobiet. W "Europa da się lubić" koguty-liliputy napinają szczątkowe mięśnie i wyprane Polską mózgi. Na scenie pstrokaty Paolo, a wśród publiczności Kevin czy inny Tony, rozkoszują się poddaństwem ...   ( Pozostało znaków: 4035 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186320   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku