logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
34

Koralowe Królestwo Gejów

Gay Kingdom - utopia spełniona?

Dodano: 15.12.2004, Aktualizacja: 15.12.2004

Kiedy kilka miesięcy temu konserwatywny rząd Australii premiera Howarda odmówił gejoim i lesbijkom prawa do zawierania związków partnerskich, trzydziestodziewięcioletni Dale Anderson powiedział: Dosyć! Na swojej łódce o nazwie "Gayflower" popłynął na wschód, aż dotarł do niewielkiej bezludnej wyspy Castro. Tam zszedł na ląd, wbił w piasek tęczową flagę i ogłosił się królem "Królestwa Gejów i Lesbijek Wysp Morza Koralowego" - w skrócie Gay Kingdom. Pierwszym aktem prawnym nowoupieczonego monarchy było wypowiedzenie wojny Australii. Król Anderson zapowiada, że nie zamierza zrzucać na Sydney lub Canberrę różowych bomb atomowych. Chce jedynie sprowokować premiera Johna Howarda do uznania suwerenności gejowskiego królestwa...

Kiedy kilka miesięcy temu konserwatywny rząd Australii premiera Howarda odmówił gejoim i lesbijkom prawa do zawierania związków partnerskich, trzydziestodziewięcioletni Dale Anderson powiedział: Dosyć! Na swojej łódce o nazwie "Gayflower" popłynął na wschód, aż dotarł do niewielkiej bezludnej wyspy Castro. Tam zszedł na ląd, wbił w piasek tęczową flagę i ogłosił się królem "Królestwa Gejów i Lesbijek Wysp Morza Koralowego" - w skrócie Gay Kingdom. Pierwszym aktem prawnym nowoupieczonego monarchy było wypowiedzenie wojny Australii. Król Anderson zapowiada, że nie zamierza zrzucać na Sydney lub Canberrę różowych bomb atomowyc...   ( Pozostało znaków: 2684 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186317   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku