logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

USA: Czego młodzież uczy się o seksie

"Wstrzemięźliwość aż do ołtarza" - a samo życie

Dodano: 09.12.2004, Aktualizacja: 09.12.2004

Ujawniony kilka dni temu raport Kongresu Stanów Zjednoczonych ujawnia, czego amerykańska młodzież uczy się w szkole na temat seksu. "Aborcja prowadzi do bezpłodności i samobójczych myśli. Połowa młodych gejów w USA ma AIDS a dotykanie genitaliów może także wywołać bezpłodność". To tylko kilka z "mądrości" serwowanych nastolatkom w kraju, którego społeczeństwo ze stoickim spokojem przyjmuje doniesienia o codziennych ofiarach śmiertelnych wojny w Iraku, ale głośno oburza się na widok nagiej piersi piosenkarki Janet Jackson. Seks zawsze był problematycznym tematem w najpotężniejszym kraju świata. Szczególnie pod rządami prezydenta G.W. Busha...

Ujawniony kilka dni temu raport Kongresu Stanów Zjednoczonych ujawnia, czego amerykańska młodzież uczy się w szkole na temat seksu. "Aborcja prowadzi do bezpłodności i samobójczych myśli. Połowa młodych gejów w USA ma AIDS a dotykanie genitaliów może także wywołać bezpłodność". To tylko kilka z "mądrości" serwowanych nastolatkom w kraju, którego społeczeństwo ze stoickim spokojem przyjmuje doniesienia o codziennych ofiarach śmiertelnych wojny w Iraku, ale głośno oburza się na widok nagiej piersi piosenkarki Janet Jackson. Seks zawsze był problematycznym tematem w najpotężniejsz...   ( Pozostało znaków: 2472 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186315   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku