logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
8

Facet za plecami... Eltona Johna

Szczęście, luksus i miłość życia

Dodano: 01.12.2004, Aktualizacja: 01.12.2004

Mega gwiazdor Elton John gości ostatnio częściej na szpaltach brytyjskich tabloidów niż na listach przebojów. Inna sprawa, że legendy nie muszą zabiegać o popularność. W ciągu 35 lat świetnej kariery sir Elton sprzedał 200 milionów płyt, do swej dyskografii dołączył niedawno nowy album "Peachtree Road", odebrał kilka nagród. Lecz wszystkie te wieści wypiera jedna, jedyna i wielce pikantna: pięćdziesięcio siedmio letni piosenkarz chce wziąć ślub ze swym długoletnim towarzyszem życia, Davidem Furnishem...

Mega gwiazdor Elton John gości ostatnio częściej na szpaltach brytyjskich tabloidów niż na listach przebojów. Inna sprawa, że legendy nie muszą zabiegać o popularność. W ciągu 35 lat świetnej kariery sir Elton (został uszlachcony przez królową Elżbietę II) sprzedał 200 milionów płyt, do swej dyskografii dołączył niedawno nowy album "Peachtree Road", odebrał kilka nagród - wśród nich prestiżową niemiecką Bambi). Lecz wszystkie te wieści wypiera jedna, jedyna i wielce pikantna: pięćdziesięcio siedmio letni piosenkarz chce wziąć ślub ze swym długoletnim towarzyszem życia, Davidem Furnishem. Plotki o weselisku zaczęły krążyć już kilka miesięcy temu. Właśnie w tym czasie rozgorzała debata na temat legalizacji małżeństw homoseksualnych w USA. Elton John chciał wtedy - podobno - pojechać do Kalifornii, by wraz z wieloma amerykańskimi gejami ustawić się w kolejce do urzędu, wydającego ślubne certyfikaty. Potem jednak zrezygnował i postanowił czekać na le...   ( Pozostało znaków: 4120 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186312   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Facet za plecami... Eltona Johna Elton John i David Furnish
ślub w lutym 2005?
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku