logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
17

Lipa! czyli Kochanowski komentuje

Outing - za czy przeciw?

Dodano: 14.10.2004, Aktualizacja: 14.10.2004

W ostatnich dniach na konferencji prasowej w Warszawie ogłoszono powołane Fundacji LGBT (...) w czasie owej konferencji prasowej padły pewne zapowiedzi, które zostały następnie nagłośnione przez media. W świat poszła informacja, że Fundacja LGBT zamierza przeprowadzać akcje ujawniania nazwisk polityków prawicy, którzy są ukrytymi homoseksualistami. Zarząd fundacji tłumaczył się, że niczego takiego nie mówił i że wypowiedź została zmanipulowana przez dziennikarzy. Jednak dziennikarze, z którymi rozmawiałem twierdzą stanowczo, że takie słowa padły. Istotnie - przecież sami tego wymyślić nie mogli. Tak czy inaczej postawiłem dać bardzo stanowczy sygnał, że z tego typu akcjami się nie utożsamiam, rezygnując z pracy w radzie...

W ostatnich dniach na konferencji prasowej w Warszawie ogłoszono powołane Fundacji LGBT - organizacji, której podstawowym zadaniem miało być zbieranie funduszy na działalność związaną z promowaniem idei tolerancji wobec lesbijek i gejów. Idea szczytna, zatem przyjąłem zaproszenie do udziału w radzie tej fundacji, członkiniami której są m.in. senator Maria Szyszkowa czy Izabela Filipiak. Niestety, w czasie owej konferencji prasowej padły pewne zapowiedzi, które zostały następnie nagłośnione przez media. W świat poszła informacja, że Fundacja LGBT zamierza przeprowadzać akcje ujawniania nazwisk polityków prawicy, którzy są ukrytymi homoseksualistami. Zarząd fundacji tłumaczył się, że niczego takiego nie mówił i że wypowiedź została zmanipulowana przez dziennikarzy. Jednak dziennikarze, z którymi rozmawiałem twierdzą stanowczo, że takie słowa padły. Istotnie - przecież sami tego wymyślić nie mogli. Tak czy inaczej postawiłem dać bardzo stanowczy sygnał, że z tego typu akc...   ( Pozostało znaków: 4152 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186303   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! czyli Kochanowski komentuje Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku