logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
21

Gejne Wojny

Epizod II: Mroczne Widmo

Dodano: 21.06.2004, Aktualizacja: 21.06.2004

Idą gorsze czasy dla gejów i lesbijek w Polsce... Od czasu wydarzeń krakowskich w skrajny sposób upolityczniono temat mniejszości seksualnych. Bo, cóż się wydarzyło w grodzie Kraka? To niby powszechnie wiadomo. Ale jakie są przyczyny tych zajść... Dlaczego nagle ogarnięty populizmem kraj uświadamia sobie istnienie gejów i lesbijek? Dlaczego Lech Kaczyński po trzech latach organizowania Parady Równości przypomina sobie, że cała ta impreza jest występna i zagraża społeczeństwu. Przypadek? W polityce nie ma przypadków...

Idą gorsze czasy dla gejów i lesbijek w Polsce.... Od czasu wydarzeń krakowskich w skrajny sposób upolityczniono temat mniejszości seksualnych. Bo, cóż się wydarzyło w grodzie Kraka? To niby powszechnie wiadomo. Ale jakie są przyczyny tych zajść... Dlaczego nagle ogarnięty populizmem kraj uświadamia sobie istnienie gejów i lesbijek? Dlaczego Lech Kaczyński po trzech latach organizowania Parady Równości przypomina sobie, że cała ta impreza jest występna i zagraża społeczeństwu. Przypadek? W polityce nie ma przypadków... W Polsce nie wystarczy wygrać wybory żeby rządzić. Trzeba jeszcze uchwalić budżet pod koniec roku, inaczej istnieje realna groźba kolejnych przedwczesnych wyborów. Czy potencjalnie największe partie w nowym parlamencie: Samoobrona i Platforma Obywatelska potrafiłyby się porozumieć w sprawie budżetu? Odpowiedź jest zbędna. Potrzebna jest trzecia siła polityczna - symboliczny jęz...   ( Pozostało znaków: 3801 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186270   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku