logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

Listy Czytelników IS: Czy znajdziemy swój Amsterdam?

Ile jeszcze trzeba czekać...?

Dodano: 18.05.2004, Aktualizacja: 18.05.2004

Nasz Czytelnik, podpisujący się pseudonimem "Lorek" nadesłał nam swoje ciekawe rozważania na temat szans, jakie dla środowiska gejów i lesbijek niesie członkostwo Polski w Unii Europejskiej i coraz szerszego otwierania się naszego kraju na bodźce cywilizacyjne płynące z Zachodu. Zapraszamy do lektury listu i - oczywiście - do dyskusji..

Nasz Czytelnik, podpisujący się pseudonimem "Lorek" nadesłał nam swoje ciekawe rozważania na temat szans, jakie dla środowiska gejów i lesbijek niesie członkostwo Polski w Unii Europejskiej i coraz szerszego otwierania się naszego kraju na bodźce cywilizacyjne płynące z Zachodu. Zapraszamy do lektury listu i - oczywiście - do dyskusji: Lata życia za żelazną barierą oddzieliły nas od Europy. Mimo iż dziś możemy nazywać się Europejczykami, system komunistyczny w Polsce nie pozwolił na rozwój tolerancji i liberalnej obyczajowości. Podczas gdy w Holandii, Szwecji i innych, bardziej postępowych krajach maszerowały pierwsze parady gej&les, u nas nikomu nie przychodziło do głowy, że homoseksualizm może być normalnym elementem życia społecznego. Władze milczały a kościół narzucał swoje tezy, które zresztą usilnie propaguje do dziś. Na szczęście przyszło nam żyć w czasach, gdy młodzi ludzie mogą spokojnie posiadać swoje zdanie, a z dnia na dzień powstaje cor...   ( Pozostało znaków: 4083 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186252   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku