logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

USA: Sukces pisma dla homoseksualnych rodziców

Magazyn wypełnia lukę informacyjną na rynku

Dodano: 05.05.2004, Aktualizacja: 05.05.2004

Niezwykłym sukcesem komercyjnym i społecznych okazał się pomysł wydawania pisma dla homoseksualnych rodziców. Według badań, przeprowadzonych przez firmę Witek-Combs Communications, w Stanach Zjednoczonych żyje 2,6 miliona par jednopłciowych, wychowujących dzieci poniżej 18 roku życia. Dla nich właśnie, i dla osób planujących założenie gejowskiej lub lesbijskiej rodziny, przeznaczone jest pismo "And Baby", wydawane przez żyjące w długotrwałym związku Michelle Darné i Kathleen T. Weiss. Na pomysł wpadła Darné (38), która już poprzednio parała się dziennikarstwem, wydając pisma o tematyce sportowej...

Niezwykłym sukcesem komercyjnym i społecznych okazał się pomysł wydawania pisma dla homoseksualnych rodziców. Według badań, przeprowadzonych przez firmę Witek-Combs Communications, w Stanach Zjednoczonych żyje 2,6 miliona par jednopłciowych, wychowujących dzieci poniżej 18 roku życia. Dla nich właśnie, i dla osób planujących założenie gejowskiej lub lesbijskiej rodziny, przeznaczone jest pismo "And Baby", wydawane przez żyjące w długotrwałym związku Michelle Darné i Kathleen T. Weiss. Na pomysł wpadła Darné (38), która już poprzednio parała się dziennikarstwem, wydając pisma o tematyce sp...   ( Pozostało znaków: 2524 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186245   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
USA: Sukces pisma dla homoseksualnych rodziców Okładka magazynu "And Baby"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku