logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
6

Wywiady IS Extra: DJ Tee z klubu Queer

Kultowe krakowskie klimaty

Dodano: 26.03.2004, Aktualizacja: 26.03.2004

Klubowy Kraków ma nowego idola. Jest nim Tomek, znany jako DJ Tee rezydent klubu "Queer". Wystarczy przeczytać wpisy na internetowym forum małopolskich lokali: "polecam dj z Queer!!! pierwsza klasa", "Queer może i mały ale muzyka Perfekcja!!!", "Wczoraj byłem ze swoim chłopakiem w klubie pierwszy raz. Wcześniej chodziliśmy do Coconu jak istniał. Ale w Queer muza jest SUPER - dużo lepsza, aż nie chce się schodzić z parkietu", "jedno z nielicznych miejsc w mieście, gdzie grają dobrą muzykę". Postanowiliśmy wydrzeć DJ Tee tajemnicę jego sukcesu i poprosiliśmy go o wywiad...

Klubowy Kraków ma nowego idola. Jest nim Tomek, znany jako DJ Tee rezydent klubu "Queer". Wystarczy przeczytać wpisy na internetowym forum małopolskich lokali: "polecam dj z Queer!!! pierwsza klasa", "Queer może i mały ale muzyka Perfekcja!!!", "Wczoraj byłem ze swoim chłopakiem w klubie pierwszy raz. Wcześniej chodziliśmy do Coconu jak istniał. Ale w Queer muza jest SUPER - dużo lepsza, aż nie chce się schodzić z parkietu", "jedno z nielicznych miejsc w mieście, gdzie grają dobrą muzykę", "w queer jest zajebista muza hehe nigdzie się tak nie bawiłem jak w queer", "muza na najwyższym poziomie w kraku jest w queer". Postanowiliśmy wydrzeć DJ Tee tajemnicę jego sukcesu i poprosiliśmy go o wywiad: IS: Cały Kraków z przyległościami mówi o imprezach które kręcisz w każdy weekend w klubie Queer. W jaki sposób udało ci się trafi tak precyzyjnie w upodobania klubowiczów? DJ Tee: Ten rodzaj muzyki jest wszystkim doskonale znany, może nie przez wszystkich lubiany, a nazywa się "muzyką klubową" - czyli house i jego odmiany. Muzyka ta grana jest w najlepszych klubach na całym świecie, w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, w Stanach. Myślę że ta muzyka świetnie wpisuje się w styl życia i temperament ludzi którzy starają się żyć zgodnie z tak zwanym "duchem czasu" (śmieje się) IS: Jeszcze niedawno panowało przekonanie, że branżowa publiczność słucha tylko przebojów z Viva czy MTV. No i jeszcze koniecznie Vondrackową przy okazji występów drag queen. DJ Tee: To jest stereotyp który trzeba obalić. To prawda, że wiel...   ( Pozostało znaków: 6392 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186228   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady IS Extra: DJ Tee z klubu Queer Dj Tee
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku