logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
12

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Lewica górą!

Dodano: 15.03.2004, Aktualizacja: 15.03.2004

Wielka radość w Hiszpanii. Nieoczekiwanie wybory parlamentarne zwyciężyła lewica, a nowym premierem Hiszpanii zostanie Jose Zapatero (zapatero to szewc po hiszpańsku, jak twierdzi mój przyjaciel iberysta). To dobra wiadomość, także dla gejów. Po pierwsze dobra dla gejów hiszpańskich, ponieważ lewica hiszpańska jest prawdziwą lewicą, konsekwentnie wspierającą walkę lesbijek i gejów o równouprawnienie(...) Ale zwycięstwo socjalistów w Hiszpanii ma także inny wymiar. Hiszpania wycofuje się z amerykańskiej awantury bliskowschodniej, niestety zapłaciwszy za nią uprzednio krwawą cenę...

Wielka radość w Hiszpanii. Nieoczekiwanie wybory parlamentarne zwyciężyła lewica, a nowym premierem Hiszpanii zostanie Jose Zapatero (zapatero to szewc po hiszpańsku, jak twierdzi mój przyjaciel iberysta). To dobra wiadomość, także dla gejów. Po pierwsze dobra dla gejów hiszpańskich, ponieważ lewica hiszpańska jest prawdziwą lewicą, konsekwentnie wspierającą walkę lesbijek i gejów o równouprawnienie. Po drugie dobra dla gejów europejskich, bo być może to początek odwrotu od triumfów konserwatystów w wyborach parlamentarnych w Europie (ostatnio wygrali w Grecji). Po trzecie dla gejów w Polsce, bo nowy rząd zapowiada wycofanie hiszpańskiego sprzeciwu przeciw Traktatowi Konstytucyjnem...   ( Pozostało znaków: 2899 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186221   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku