logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
5

Gejowska intryga kryminalna

"Bractwo" - powieść Johna Grishama

Dodano: 04.03.2004, Aktualizacja: 04.03.2004

John Grisham jest jednym z najznakomitszych i najlepiej sprzedających się autorów powieści kryminalnych wszystkich czasów - ich nakład przekroczył 130 milionów egzemplarzy! Wiele z książek Grishama posłużyło jako materiał do filmów, które cieszyły się podobną oglądalnością. Wystarczy przypomnieć takie thrillery jak "Firma", "Raport Pelikana", "Klient", "Rainmaker" czy najnowszy - "Ława przysięgłych". W Polsce prawa autorskie Grishama posiada Wydawnictwo Amber i to właśnie jego nakładem ukazała się powieść "Bractwo", której intryga w całości oparta została o wątek... gejowski...

John Grisham jest jednym z najznakomitszych i najlepiej sprzedających się autorów powieści kryminalnych wszystkich czasów - ich nakład przekroczył 130 milionów egzemplarzy! Wiele z książek Grishama posłużyło jako materiał do filmów, które cieszyły się podobną oglądalnością. Wystarczy przypomnieć takie thrillery jak "Firma", "Raport Pelikana", "Klient", "Rainmaker" czy najnowszy - "Ława przysięgłych". W Polsce prawa autorskie Grishama posiada Wydawnictwo Amber i to właśnie jego nakładem ukazała się powieść "Bractwo", której intryga w ca...   ( Pozostało znaków: 2319 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186217   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gejowska intryga kryminalna John Grisham - Bractwo
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku