logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Kraków: premiera avant TEATR w Alchemii

Rozmowa z reżyserem Piotrem Siekluckim

Dodano: 02.03.2004, Aktualizacja: 02.03.2004

Powroty do dzieciństwa dwudziesto-paroletniego chłopca umierającego na AIDS; ostatnie jego spotkanie z matką, które niczym spowiedź staje się pretekstem do rozważań na temat minionego życia; dramat człowieka odrzuconego przez otoczenie z powodu choroby; dramat chłopca walczącego o miłość i akceptację; niezłomność ojca w obliczu trudnej śmierci swojego syna; czterdziestominutowy seans odchodzenia- wszystko to staje się tematem najnowszego spektaklu "Ohne Titel" wg Jarosława Świerszcza grupy avant`TEATR, prezentowanego już na początku marca w kazimierzowskiej Alchemii

Powroty do dzieciństwa dwudziesto-paroletniego chłopca umierającego na AIDS; ostatnie jego spotkanie z matką, które niczym spowiedź staje się pretekstem do rozważań na temat minionego życia; dramat człowieka odrzuconego przez otoczenie z powodu choroby; dramat chłopca walczącego o miłość i akceptację; niezłomność ojca w obliczu trudnej śmierci swojego syna; czterdziestominutowy seans odchodzenia- wszystko to staje się tematem najnowszego spektaklu "Ohne Titel" wg Jarosława Świerszcza grupy avant`TEATR, prezentowanego już na początku marca w kazimierzowskiej Alchemii (info poniżej). Spektakl opowiada o śmierci młodego chłopca spędzającego ostatnie minuty swojego życia u boku matki, która po paru latach przyjeżdża do niego na wieść o chorobie. Zaczynają trudną rozmowę, tę niedokończoną sprzed kilku lat, o potrzebie miłości, czułości, akceptacji. Ostatnie minuty zbliżają ich do siebie, on znów staje się dzieckiem, ona z czułością prawdziwej matki uczy pierwszych kroków, przewija, kocha... Ta niezwykle banalna w swej treści historia cierpienia matki zestaw...   ( Pozostało znaków: 4534 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186215   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Kraków: premiera avant TEATR w Alchemii Piotr Sieklucki
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku