Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 28.04.2014, Aktualizacja: Poniedziałek, 05.05.2014

Były szef Ku Klux Klanu uprawiał seks z czarnoskórym mężczyzną

Podziel się Tweetnij Skomentuj (8)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (8)

Ruszył proces ws. strzelaniny w Kansas

Podczas procesu Fraziera Glenna Millera, oskarżonego o atak na Centrum Społeczności Żydowskiej - w którym zginęły trzy osoby, wyszło na jaw, że w latach 80. ówczesny szef Ku Klux Klanu uprawiał seks z czarnoskórym mężczyzną.

Słynący ze swoich rasistowskich, ksenofobicznych i homofobicznych wypowiedzi Miller został aresztowany w 1986 roku. Amerykańskie media donoszą, że FBI nagrało spotkanie szefa KKK z Afroamerykaninem, któremu Miller zapłacił za usługi i którego chciał pobić, ale "spotkanie wymknęło się spod kontroli". FBI groziło podobno Millerowi upublicznieniem nagrania i tym samym uczyniło z niego swojego informatora.

W połowie kwietnia w strzelaninie przed Centrum Społeczności Żydowskiej w Kansas zginęły trzy osoby, w tym 14-letni chłopiec. Policja zatrzymała 73-letniego Millera, który prawie przez całe swoje życie związany był z działalnością Ku Klux Klanu. Mężczyzna był m.in. "wielkim smokiem" – jednym z przywódców KKK w Karolinie Północnej.

(md)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (2)
asdfdsafdasdf mmachine_love
Nie podoba mi się (15)
japanda daj_mi_lizaka labryska89 la-czita peter-dg jirojin andrixxx ihadnoidea brigadoon somagical
Komentarze (8)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
08.06.2014 21:39 navigo
Hahahahaha xDDD to jest takie piękne XD umarłem.
cytuj zgłoś 0 0
Tamara_M
05.05.2014 10:01 Tamara_M (36) Kraków
http://kwejk.pl/obrazek/2054328/prawda.html?fb_actio(...)og.likes
cytuj zgłoś 0 0
Kereru
04.05.2014 17:19 Figlid (27) Wrocław / Jelenia Góra
Najpierw temat potem info o amerykańskich mediach potem strzelanina jednym tchem. O co chodzi, dalej nie wiem po przeczytaniu.
cytuj zgłoś 2 0
Jiro'jin
01.05.2014 13:12 Jiro'jin (36) daleka północ
no to uprawiał z nim seks czy go zgwałcił? a może ktoś inny gwałcił a on tylko przyklaskiwał?
jest jakieś źródło dla potwierdzenia tych info?
cytuj zgłoś 0 0
mlodyturek
29.04.2014 7:42 mlodyturek (41) CK
Kryptogeje w środowisku skrajnej prawicy? To wprost nie do pomyślenia!!!
cytuj zgłoś 8 0
zewszad_i_znikad
28.04.2014 21:37 zewszad_i_znikad (44) Warszawa
Mnie to rozczula - zwłaszcza jego tłumaczenia. Dureń woli twierdzić, że chciał pobić gościa za sam kolor skóry - dobra, w sumie w przypadku Ku Klux Klanu takie zachowania są przewidywalne, ale jednak to mógłby być dodatkowy zarzut... Ale nie, on woli sam się obciążyć, byle się nie przyznać.
Swoją drogą trudno mi sobie wyobrazić, w jaki sposób "spotkanie miałoby wymknąć się spod kontroli", żeby z próby pobicia wyszedł seks...
cytuj zgłoś 6 0
MamZaMaleButy
28.04.2014 20:06 MamZaMaleButy (28) Poznań
Nie wiem, cóż to za grafomania, ale artykułu to nie przypomina ;)

A co do samego faktu opisanego - jakoś mnie to już nie dziwi, teraz hipokryzja czai się absolutnie wszędzie, jak widać nawet w KKK ;)
cytuj zgłoś 2 0
Ikona
28.04.2014 18:02 Ican'tlivewithoutYou
bardziej chaotycznego i niespójnego myślowo artykułu chyba nigdy nie czytałam...
cytuj zgłoś 5 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
ameryka frazier glenn miller kansas ku klux klan usa
Powiązane
Obraz Środa, 20.04.2022 Coraz więcej głosów przeciwko transfobicznym ustawom w Stanach: wszyscy chcemy bezpiecznej przestrzeni Obraz Piątek, 27.04.2018 Piękny coming out Janelle Monáe! Obraz Środa, 15.02.2017 Tęczowy nazizm i kataklizmy Obraz Piątek, 30.09.2016 Pierwsza tęczowa flaga w kosmosie Obraz Wtorek, 02.08.2016 Wiceprezydent "poślubił" dwóch pracowników Białego Domu
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się