Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Czwartek, 16.03.2017, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

RuPaul wziął ślub

Podziel się Tweetnij Skomentuj (1)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (1)

Najpopularniejszy drag queen został mężem

RuPaul i jego partner, Georges LaBar, po 23 latach związku nareszcie wzięli ślub. Uroczystość była skromna – byli najbliżsi. Obyło się bez szumu medialnego – do wczoraj, kiedy w programie śniadaniowym, Hollywood Today Live, powiedział, że w styczniu tego roku wzięli ślub. Gratulujemy. I zazdrościmy stażu związku.

Jak mu się to udało, że nikt nie wiedział, plotek nie było, a uroczystość się odbyła? „Nie planowaliśmy tego, to była spontaniczna decyzja” – mówi. Data nie była przypadkowa – uroczystość odbyła się dokładnie w 23. rocznicę ich związku, w urodziny Georgesa.

„Poznałem go w dyskotece na parkiecie w 1994 roku w jego urodziny, więc i w ten dzień wzięliśmy ślub” – dodał. Prowadzący nie kryli szoku i wzruszenia.

Parze gratulujemy i trzymamy mocno kciuki.

(ar)

OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (16)
therearerules ailuj andre321 victory1 barakiel sadcthulhu krolowa-limonek saishadevieno aiden2 les-bi-honest
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (1)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
BARAKIEL
17.03.2017 0:34 BARAKIEL (32) Warszawa
Cieszę się jego szczęściem. Zrobił tak dużo dla społeczności LGBTQ w USA, w szczególności dla drag queens. Wypada mu tylko życzyć powodzenia w jego dalszym życiu i pracy.
cytuj zgłoś 2 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
drag queen Georges LeBar Lifestyle małżeństwo RuPaul Showbiznes Ślub RuPaula USA związek jednopłciowy
Powiązane
Obraz Czwartek, 27.04.2023 Gwiazdor „Białego Lotosu“ wziął ślub ze swoim partnerem. Ślubu udzieliła im... Kim Kardashian Obraz Piątek, 10.06.2022 Coming out gwiazdy Pitch Perfect - Rebel Wilson: Może cały ten czas szukałam księżniczki Disneya Obraz Piątek, 22.02.2019 Miley Cyrus: ślub z Liamem nie zmienił mojej queerowej tożsamości Obraz Czwartek, 14.02.2019 Miley Cyrus jurorką w RuPaul's Drag Race Obraz Czwartek, 03.01.2019 Emma Portner płacze, gdy Ellen Page idzie do pracy
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się