Kontrowersje wokół nowego filmu naszego sojusznika
Sojusznik LGBT, Daniel Radcliffe, jako neonazista? W sierpniu premiera "Imperium", a trailer do filmu już wywołał w naszym kraju sporo kontrowersji.
Daniel Radcliffe od dawna stara się zerwać z filmowym wizerunkiem grzecznego chłopca, którego poznaliśmy w serii o Harry'm Potterze. Aktor tym razem wcieli się w agenta FBI, który ma przeniknąć do planującej zamach terrorystyczny grupy neonazistów.
Współautorem scenariusza do filmu "Imperium" jest Michael German, były agent FBI, który przez ponad dekadę rozpracowywał radykalne prawicowe grupy, planujące dwa zamachy w USA.
W kinach film pojawi się w połowie sierpnia, debiutujący w środę trailer wzbudził jednak wiele kontrowersji, przede wszystkim w... Polsce. W jednym z ujęć widzimy demonstrację z dużą flagą z zaciśniętą pięścią, symbolem rasistów (tzw. white power fist) wśród... polskich flag.
Radcliffe od lat jest sojusznikiem społeczności LGBT: brał udział w młodzieżowych kampaniach, często i chętnie na tematy LGBT się wypowiada. Na temat plotek dotyczących swojej domniemanej homoseksualności, odpowiada, że "to ok", a o roli w filmie "Kill your darlings", gdzie wcielił się w homoseksualistę (Allena Ginsberga), mówił: "Nie sądzę, że jest jakaś różnica w tym jak ktoś się zakochuje. Ludzie różnie reagują na miłość, ale tu nie chodzi o płeć, czy seksualność".
(red)
skrajności są i po lewicy i po prawicy... ekstremizm się tępi środkami prawnymi... przynajmniej w krajach, w których przestrzegana jest konstytucja i prawa obywatelskie... inna rzecz, co obywatele robią z przysługującą im wolnością...
szkoda, że flaga naszego kraju pojawia się w takim a nie w innym kontekście... może z tego powodu taki hejt spotyka naszych emigrantów po Brexicie...
Inne kraje z tamtego regionu to oczywiscie ropa. Tu głownie Irak i Libia. Co sie stało z miliardami USD po wielkim bohaterze Panu Gaddafim? Cieżko było USA stworzyć wroga wewnętrznego u arabow to przysłali tam arabow i innych z USA i Europy ktorzy ostatecznie po uratowaniu Syrii przez Rosję założyli panstwo islamskie. To typowa krucjata. Tylko tysiąc lat temu napadała Europa pod pretekstem odbicia miejsca świetego z rak niewiernych a teraz pod pretekstem demokracji.
Polska USA i państwa zachodu maja krew na swoich bandyckich łapach. Krew arabow i innych narodowości z tamtego regionu. Zniszczono im ich dobrze rozwijające sie zycie, wielu zamordowano, zgwałcono lub upokorzono biciem itp i pozostawiono tych ludzi bez środków do zycia a gdy postanowili przyjść do Europy to ich opluto i nie wpuszczono i nazwano terrorystami. Najlepiej aby zdechli.
Znów nie przesadzaj ,że w tamtym rejonie wszystko dzieje się z inspiracji USA. Tamte tereny zamieszkuje wiele plemion ,które często szczerze się nienawidzą i jak jest okazja to gnębią jedni drugich .Problemem tamtego regionu jest ciągle tam żywe stare średniowieczne prawo zupełnie nie przystające do dzisiejszych realiów. Społeczność międzynarodowa widząc niezadawalające skutki interwencji w Afganistanie ,Iraku i Libii zostawili Syrię samą sobie to się tam chyba wszyscy nawzajem pozabijają .Kraj totalnie zniszczony ,większa część ludności pewnie zginie a reszta ucieknie .
Oczywiście ,że jest to misja pokojowa ,bo gdyby zostawić tych tubylców samych sobie , to powyrzynaliby się nawzajem . Bomb w meczetach i na targowiskach nie podkładają Amerykanie.
My sie wkurzały za polskie obozy śmierci. To nic w porównaniu z .....wypowiedzeniem wojny przez Polskę Irakowi czy Afganistanowi i nazywaniem tej wojny ...misja pokojowa!!!!! A wspaniałych bohaterów walczących o wolnosc ich kraju - terrorystami.
No właśnie, czyje to może być działanie ? Jeżeli takie określenie pojawia się notorycznie na całym świecie , to nie może być przypadek. Po pierwsze jest to na rękę Niemcom, bo rozmywa ich odpowiedzialność . A wina Tuska też może być , bo prawie nie reagował , przez osiem lat , na takie obrażanie Polaków na całym świecie.
Celowe działanie? Kogo? Żydów? Masonów? Iluminatów? Wina Tuska?
W większości zachodnich krajów , te ruchy skrajnie prawicowe są o wiele większe niż w Polsce a jakoś Polaków szczególnie kreuje się na rasistów i antysemitów . A te " polskie obozy zagłady " w mediach na całym świecie świadczy o jakimś celowym działaniu w oczernianiu Polaków a to określenie w mediach niemieckich to już ostatnie chamstwo.