Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Wtorek, 28.07.2015, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Queerowi woodstockowicze i woodstockowiczki, łączcie się!

Podziel się Tweetnij Skomentuj (6)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (6)

Za kilka dni Przystanek Woodstock

Już za parę dni, bo w czwartek rusza kolejna odsłona Przystanku Woodstock! Wybieracie się? Szukacie towarzystwa? Macie wolne miejsce w samochodzie lub w namiocie? Skorzystajcie z naszych woodstockowych grup bądź z komentarzy pod newsem. I dawajcie nam znać jak się bawicie: czekamy na Wasze foty i relacje na Twitterze i Facebooku.

Przystanek Woodstock to ogromny letni, organizowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP. W tym roku będziemy mogli i mogły posłuchać m.in. Dream Theater, Within Temptation, Black Label Society, Shaggy'ego, Voo Voo, Meli Koteluk, Ani Rusowicz, czy Julii Marcell.

Ale muzyka to nie wszystko: w programie festiwalu mnóstwo spotkań, warsztatów, debat i przede wszystkim DOM BEZ HEJTU, który jest wspólną przestrzenią organizacji pozarządowych. "Dowiesz się, jak sobie radzić z mową nienawiści i weźmiesz udział w ciekawych antydyskryminacyjnych warsztatach. Po każdym warsztacie losowanie wspaniałych nagród! Czekają na Ciebie także fantastyczne konkursy, gry i zajęcia artystyczne! Zrób sobie z nami pamiątkową fotkę z budki i spędź miło czas w przestani wolnej od nienawiści" - czytamy na stronie Przystanku Woodstock. W programie DBH nie zabraknie także wątków LGBT: w planach m.in. Żywa Biblioteka, warsztat dot. tęczowych rodzin, organizowany przez Stowarzyszenie Tolerado, czy wykład o homobiografiach.

WODSTOCKOWY ROZKŁAD JAZDY.

Jak co roku przed Przystankiem Woodstock zauważamy wzmożony ruch w naszych woodstockowych grupach! Szukacie towarzystwa? Macie wolne miejsce w samochodzie lub w namiocie? Piszcie i przede wszystkim dawajcie nam znać jak się bawicie: czekamy na Wasze (nie tylko tęczowe) foty i relacje na Twitterze i Facebooku #TeczaNaWoodstocku
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (105)
zyciesuko dyduh valentino-g alohafromhell coralynx purplecornflowers shanee69 malbi adec bitchkiller
Nie podoba mi się (3)
katia-22 syriusz93 pesso
Komentarze (6)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
29.07.2015 11:28 Mordred
Moi znajomi wczoraj mnie wystawili, więc wygląda na to, że jadę sam.
Biorę ze sobą namiot, zatem mogę przygarnąć maks. 3 osoby. Jedyny wymóg: musisz lubić się tulić ;)
Wyjeżdżam dzisiaj wieczorem lub jutro rano z Poznania Głównego, może ktoś też jedzie w tym kierunku w podobnej porze?
W razie czego, proszę pisać na telefon, numer: 660150507
cytuj zgłoś 1 0
Qaxx_
29.07.2015 2:44 Syusuke (29) Zielona Góra
Znalazłby ktoś wolne miejsce w namiocie od czwartku? Reszta na priv.
cytuj zgłoś 0 0
kdz87
29.07.2015 2:26 ygritte87 (38) Łódź
Od kilku lat jestem, w tym roku również mnie nie zabraknie :)
cytuj zgłoś 0 0
szampon
29.07.2015 1:44 szampon (33) Wrocław
Będę, jak co roku ;)
cytuj zgłoś 0 0
kuba25
28.07.2015 21:21 kuba25 (34) Bielsko Biała
Oj wybrałbym się. Nie pamiętam, który to już Woodstock na jakim planowałem być a z, którego nic nie wyszło. Może za rok się uda :)
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
28.07.2015 16:11 martucha1952
Będzie ktoś od jutra kto ma wolne miejsce w namiocie? :)
cytuj zgłoś 2 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
antyhomofobia Dom Bez Hejtu festiwal muzyczny Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kostrzyn nad Odrą Kultura Polska Przystanek Woodstock rodziny Społeczeństwo Stowarzyszenie Tolerado żywa biblioteka
Powiązane
Obraz Środa, 02.08.2017 #TęczaNaWoodstocku! Obraz Sobota, 09.07.2016 Tęczowa wioska na Woodstocku Obraz Wtorek, 19.07.2022 Strefa Queer.pl na Audioriver - porozmawiaj z osobami LGBTQ+ na festiwalu muzyki elektronicznej Obraz Poniedziałek, 05.08.2019 Marsz Równości na Pol'and'Rock Festival - relacja Moniki Tichy Obraz Niedziela, 04.08.2024 Pierwszy Queer Choir Summer Festival w Krakowie – wyjątkowe wydarzenie muzyczne!
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się