Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Środa, 02.08.2017, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

#TęczaNaWoodstocku!

Podziel się Tweetnij Skomentuj (8)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (8)

Tęczowa wioska, KPH i dobra zabawa

Już w czwartek rusza Przystanek Woodstock! Po Openerze - czas na zatęczowienie kolejnego festiwalu. Tradycyjnie nie zabraknie Tęczowej wioski, jak i Kampanii Przeciw Homofobii z - m.in. naszymi farbkami. A my oczywiście czekamy na Wasze zdjęcia i relacje! Pokażcie jak wygląda #TęczaNaWoodstocku!

Przystanek Woodstock to ogromny letni, organizowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą. Ale muzyka to nie wszystko: w programie festiwalu mnóstwo spotkań, warsztatów, debat i oczywiście Akademia Sztuk Przepięknych!

W tegorocznej ASP znajdziecie i Kampanię Przeciw Homofobii, a wraz z nią kolorowankę od życie-na-kreskę, foto happening, warsztaty, podczas których dowiecie się, jak reagować na homofobię, konkursy i masę tęczowych gadżetów.

Będzie można też "zatęczowić" się na festiwal: z KPH będą nasze tęczowe farbki do twarzy, zachęcamy do skorzystania. I nie zapomnijcie potem pokazać nam swoich zdjęć!

Fot. za: facebook.com/lgbt.kph Fot. za: facebook.com/lgbt.kph

Stoisko KPH będzie otwarte:
1 sierpnia, 18:00-20:00
2-4 sierpnia, 10:00-20:00
5 sierpnia, 0:00-14:00
Warsztaty odbywać się będą 3 sierpnia w EKO Wiosce Greenpeace w godzinach 10:00-12:00 i 16:00-18:00.

Co roku na Przystanku Woodstock pojawia się też Tęczowa wioska - gdzie ją znaleźć? Tam gdzie zawsze: przy lasku niedaleko Lidla.

Szukacie towarzystwa? Macie wolne miejsce w samochodzie lub w namiocie? Piszcie i przede wszystkim dawajcie nam znać jak się bawicie: czekamy na Wasze (nie tylko tęczowe) foty i relacje na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Nie zapomnijcie o hasztagu #TeczaNaWoodstocku i o otagowaniu nas!
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (63)
justyna1012 martyneczka666 chleb les-bi-honest charliee2 tekame-midori-ikite smoku4737 chore_melodie agaba111 queen-of-dwarfs
Nie podoba mi się (2)
therearerules
Komentarze (8)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
03.08.2017 9:25 Harri Joulukuu
Nigdy nie byłem, nigdy nie będę, ale tęcza zawsze w porządeczku. ;)
cytuj zgłoś 0 0
Agnieszka
03.08.2017 0:16 Agnieszka dodane przez Facebooka
Ja byłam i to jako Pokojowy Patrol. I sama widziałam tęczowe flagi ponad namiotami, a było to dziesięć lat temu.
cytuj zgłoś 2 0
Ikona
02.08.2017 20:44 Linbix
Woodstock na tęczowo :)
cytuj zgłoś 3 0
Ikona
02.08.2017 20:40 Tanete
opiniakrytyka:
Wolność i tolerancja nie są hasłami przewodnimi Woodstocku??


Dla większości to są tylko puste słowa. Woodstock to nie parada równości.
cytuj zgłoś 0 4
Justyna
02.08.2017 13:29 Justyna dodane przez Facebooka
Daga
cytuj zgłoś 1 0
Ikona
02.08.2017 13:00 opiniakrytyka
Marianna:
na ile jest to bezpieczne dla namiotu lub "wioski" by wywiesic teczowa flage?


Wolność i tolerancja nie są hasłami przewodnimi Woodstocku??
cytuj zgłoś 3 2
Martino
02.08.2017 12:54 Martino dodane przez Facebooka
Super inicjatywa! ♥
cytuj zgłoś 2 0
Marianna
02.08.2017 12:44 Marianna dodane przez Facebooka
Nigdy nie uczestniczylam w woodstocku jako otwarcie osoba niehetero...na ile jest to bezpieczne dla namiotu lub "wioski" by wywiesic teczowa flage? Moze paradoksalnie ale z zalozeniem badz noszeniem nie mialabym tam problemu, ale oznaczenie w ten soposb swojej przestrzeni mnie juz martwi i zastanawia, ktos ma jakies doswiadczenia ktorymi chcialby sie podzielic?
cytuj zgłoś 3 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
aktywizm LGBT festiwal muzyczny Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Greenpeace Kampania Przeciw Homofobii Kostrzyn nad Odrą Kultura LGBT+ na Przystanku Woodstock Polska Przystanek Woodstock Społeczeństwo Tęczowa wioska warsztaty
Powiązane
Obraz Wtorek, 28.07.2015 Queerowi woodstockowicze i woodstockowiczki, łączcie się! Obraz Piątek, 30.06.2017 Tęcza na Openerze! Obraz Środa, 28.06.2017 Tęcza na Openerze! Obraz Sobota, 09.07.2016 Tęczowa wioska na Woodstocku Obraz Piątek, 01.07.2022 Strefa Queer.pl i Colour Stage – Żywa Queeroteka oraz inkluzywna scena festiwalu Audioriver w Płocku
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się