Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 30.07.2001 11:55

Czego Niemcy nie lubią w łóżku?

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

Skarpetek i brzydkiego zapachu z ust...

Nie masz ochoty na seks a Twój kochaś ostro atakuje? Po prostu załóż skarpetki... Taka rada odnosi skutek - przynajmniej w Niemczech, gdzie 68% ankietowanych mężczyzn uznało, że skarpetki w łóżku działają na nich odpychająco. Według ankiety przeprowadzonej na polecenie wydawnictwa Cora, na drugim miejscu, jeśli chodzi o zniechęcające do seksu wrażenia to śmierdzące, niemyte stopy. 75% pytanych twierdzi, że brzydki zapach stóp powoduje natychmiastowy i trwały zanik erekcji.
Jednak pierwsze i niekwestionowane miejsce zajmuje brzydki zapach z ust. Dziewięciu na dziesięciu mężczyzn uznało, że nic ich tak nie odpycha, jak nieświeży oddech. W ankiecie wzięło udział 1000 mężczyzn w wieku od 16 do 59 lat.

(PS)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (0)
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
ankieta atrakcyjność erekcja higiena Lifestyle Niemcy Preferencje seksualne Niemców seks Wydawnictwo Cora Zdrowie
Powiązane
Obraz Czwartek, 03.04.2008 Dekada seksu ze wspomaganiem. Świat 10 lat po rewolucji. Obraz Środa, 07.01.2009 Seks to zdrowie! Obraz Poniedziałek, 30.10.2006 Czytelnia: Baby Neumann Obraz Piątek, 02.12.2011 Wygraj "Radość seksu lesbijskiego"! Obraz Czwartek, 01.07.2010 Nieograniczone możliwości kobiecego seksu
Inne tematy
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się