logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0
Filmy LGBT

The Trip (2002)

est rok 1973, Alan Oakley (Larry Sullivan), 24-letni republikanin kończy pisać swoją pierwszą książkę dotyczącą homoseksualizmu.

Jest rok 1973, Alan Oakley (Larry Sullivan), 24-letni republikanin kończy pisać swoją pierwszą książkę dotyczącą homoseksualizmu. Poznaje Tommiego Ballengera (Steve Braun), zdeklarowanego geja, który do Los Angeles przeprowadził się z Texasu, by walczyć o prawa homoseksualistów. Ma on przeprowadzić z nim tylko parę wywiadów, potrzebnych do książki, jednak ich znajomość przekształca się w przyjaźń, a później miłość. Początkowo ma problem z opublikowaniem książki, zakochując się w Tommym zaprzestaje walki o jej wydanie. Po czterech latach książka niespodziewanie trafia na rynek, a to burzy jego nowe życie, gdyż potępia w niej świat homoseksualistów, do którego teraz należał. Ich związek się kończy, a drogi rozchodzą po to by za jakiś czas ponownie na chwilę mogły się zejść...

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
0/5 (0)

Oryginalny tytuł: The Trip

Reżyseria: Miles Swain

Występują: Larry Sullivan, Steve Braun


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku