logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
130
1
16

Orientuj się! Pakiet edu o LGBT+ dla młodzieży

Edukacja zamiast homofobii w polskich szkołach

Dodano: 27.09.2017, Aktualizacja: 27.09.2017

Już pod koniec września Miłość Nie Wyklucza wyrusza w Polskę z nowym projektem edukacyjnym skierowanym przede wszystkim do uczniów i uczennic szkół średnich.

„Orientuj się!” to: - pakiet drukowanych materiałów, w których w prosty sposób przekazujemy podstawowe informacje o osobach LGBT+, zbijamy najbardziej rozpowszechnione mity oraz podpowiadamy jak wspierać młode osoby i gdzie mogą one szukać pomocy; - „żywa” strona internetowa, którą będziemy rozbudowywać o nowe treści, m.in. odpowiedzi na pytania nadsyłane przez czytelników i czytelniczki; - seria spotkań w całej Polsce, na których będziemy opowiadać o projekcie, rozdawać drukowane pakiety i rozmawiać o edukacji z zaproszonymi ekspertami i ekspertkami. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już w piątek, 29 września do Krakowa! Po pierwsze – wiedza O tym, że poziom niechęci czy wręcz otwartej wrogości wobec osób LGBT+ jest bezpośrednio skorelowany z brakiem porządnej edukacji chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Nawet krótki przegląd homo-, b...   ( Pozostało znaków: 3604 )
Hubert Sobecki Autor: Hubert Sobecki aktywista, scenarzysta, z wykształcenia filozof, Prezes Miłość Nie Wyklucza Współautor scenariuszy do filmu Artykuł Osiemnasty - pierwszego dokumentu o równości małżeńskiej w Polsce - oraz gier Cinders i Solstice niezależnego polskiego studia MoaCube.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 200141   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku