logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
137
2
6

Znane i akceptujące mamy

Dziś Dzień Matki!

Dodano: 24.05.2016, Aktualizacja: 26.05.2016

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia! I z tej okazji przypominamy najbardziej znane, akceptujące i wspierające mamy. A jak Wasze?

SUSAN SARANDON W zeszłym roku aktorka, która od wielu lat wspiera społeczność LGBT oraz bierze udział w kampaniach na rzecz równości małżeńskiej, powiedziała w jednym z wywiadów, że jej syn, Miles, nie lubi etykietek związanych z tożsamością płciową. Od tego czasu Miles, który jest DJ-em i muzykiem sam często wypowiada się na temat tego, że lubi "przekraczać bariery". Chłopak często pokazuje się publicznie w sukienkach i za każdym razem podkreśla, że nikogo nie powinno to dziwić. Co na to mama? Jest z syna dumna i podkreśla: "Myślę, że im więcej kredek masz w pudełku do pokolorowania świata na zewnątrz, tym lepiej". SALLY FIELD Field to kolejna nasza wieloletnia sojuszniczka. Aktorka ma syna geja, Sama, który w 2012 roku wręczył jej nagrodę Human Rights Campaign za jej sojuszniczą pracę. Co aktorka radzi innym rodzicom dzieci LGBT? "Po pierwsze, nie przerzucajcie na dzieci swoich uprzedzeń dotyczących seksualności. Seksualność to cudowna część naszej egzystencji" - mówiła aktorka w radiu SiriusXM. "To co najbardziej mnie przeraża to fakt, że i...   ( Pozostało znaków: 4506 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197384   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Znane i akceptujące mamy Susan Sarandon, fot. za: Twitter
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku