logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
91
2
10

Królowa jest tylko jedna

Queen i Adam Lambert zagrali w Krakowie (zdjęcia)

Dodano: 22.02.2015, Aktualizacja: 22.02.2015

Co to było za show! Wypełniona po brzegi krakowska Arena została porwana przez Queen i Adama Lamberta. Dawno nie byłam na koncercie, podczas którego wśród publiczności czuło się aż tyle pozytywnej energii. Oczywiście, można się zastanawiać, czy to faktycznie jeszcze stare Queen, czy Lambert pasuje wokalnie do niektórych utworów legendarnego zespołu i czy nie za dużo w tym teatralnej sztuczności. Ale po co?

Adam Lambert to dowód na to, że "amerykański sen" może się spełnić: utalentowany chłopak, który w popularnym programie telewizyjnym pokazał na co go stać i wykorzystał swoją szansę. To właśnie w "Idolu" Lambert, Brian May i Roger Taylor spotkali się po raz pierwszy. Kilka lat później Adam jedzie z Queen w trasę. Czy może być lepsze zakończenie tej historii? Oczywiście, wiele osób do pomysłu Maya i Taylora podchodziło sceptycznie. Czy ktokolwiek jest w stanie zastąpić Freddiego? I tu pierwsza wielka pochwała dla Lamberta - on nikogo nie próbuje zastąpić. Na scenie jest sobą: przegię...   ( Pozostało znaków: 2524 )
Magda Dropek Autor: Magda Dropek Redaktorka portalu Queer.pl, członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl Współtwórczyni krakowskiego cyklu spotkań dyskusyjnych Klub Queer.pl, od 2012 roku zaangażowana w organizację festiwalu Queerowy Maj i krakowskiego Marszu Równości. Interesuje się kwestiami związanymi z feminizmem i teorią queer

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195605   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku