logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
99
5
18

Homo, trawka i bluźnierstwa

Słabe prawo w słabym kraju

Dodano: 29.06.2012, Aktualizacja: 29.06.2012

W ciągu ostatnich kilku tygodni zupełnie nieświadomie zacząłem szperać po sieci w poszukiwaniu miejsc, do których można wyemigrować z Polski. Nie mam tak naprawdę takich planów, jednak lektura prasy i własne obserwacje nasuwają smutny wniosek: w tym kraju nie dzieje się dobrze.

W ciągu ostatnich kilku tygodni zupełnie nieświadomie zacząłem szperać po sieci w poszukiwaniu miejsc, do których można wyemigrować z Polski. Nie mam tak naprawdę takich planów, jednak lektura prasy i własne obserwacje nasuwają smutny wniosek: w tym kraju nie dzieje się dobrze. Znana piosenkarka zostaje aresztowana za posiadanie "narkotyków". Chodzi o kilka gramów marihuany - substancji która różni się od innych środków odurzających głównie tym, że państwo nie czerpie zysków z jej sprzedaży. Czy 61-letnia Kora pójdzie siedzieć? Nie biła wprawdzie "na haju" swojego partnera ani nawet psa, który potajemnie zamawiał dragi, ale zgodnie z polskim prawem, można byłoby ją przymknąć. Jej sąsiadką w celi mogłaby być Dorota Rabczewska. Doda dostała 5.000,00 PLN grzywny za określenie "autorów biblii" mianem ludzi "naprutych winem i p...   ( Pozostało znaków: 3529 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187111   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Homo, trawka i bluźnierstwa Marsz Równości w Krakowie. Co roku potrzeba kilkuset policjantów, aby ochronić demonstrantów.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku