logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
118
5
30

Uwaga! Seksowny szesnastolatek!

"Nieobecny" w kinach

Dodano: 14.11.2011, Aktualizacja: 14.11.2011

Z molestowaniem seksualnym mamy do czynienia zwykle wtedy, gdy pomiędzy osobą molestującą a molestowaną istnieje relacja władzy, podległości. Najbardziej klasyczny przykład to dyrektor i jego sekretarka. Marco Berger w filmie "Nieobecny" odwraca ten schemat - to uczeń stawia swego nauczyciela w kłopotliwej seksualnie sytuacji. Ale czy to jest molestowanie? Obraz Bergera - laureat tegorocznej nagrody Teddy dla najlepszego filmu LGBT na festiwalu w Berlinie - stawia wiele pytań i udziela niewielu odpowiedzi. Ale uwodzi widza.

Z molestowaniem seksualnym mamy do czynienia zwykle wtedy, gdy pomiędzy osobą molestującą a molestowaną istnieje relacja władzy, podległości. Najbardziej klasyczny przykład to dyrektor i jego sekretarka. Marco Berger w filmie "Nieobecny" odwraca ten schemat - to uczeń stawia swego nauczyciela w kłopotliwej seksualnie sytuacji. Ale czy to jest molestowanie? Obraz Bergera - laureat tegorocznej nagrody Teddy dla najlepszego filmu LGBT na festiwalu w Berlinie - stawia wiele pytań i udziela niewielu odpowiedzi. Ale uwodzi widza. Pójdą do łóżka czy nie? Sebastian jest panem od wuefu, konkretnie od pływania. Martinowi, jego 16-letniemu uczniowi, coś wpadło do oka podczas zajęć na basenie. Sebastian zabiera więc chłopaka do lekarza. Dolegliwość ustaje, a tymczasem Martin nie ma gdzie nocować. Babcia, z którą mieszka, wyjechała. Klucza do mieszkania nie ma, komórka została w plecaku kolegi, na dodatek wyłączona... Nauczyciel ma świadomość dwuznaczności sytuacji, ale przecież nie zostawi 16-latka na lodzie, więc zaprasza go do siebie na noc. Martin, w tym miejscu dodajmy: niepokojąco seksowny, o zabójczo zmysłowym spojrze...   ( Pozostało znaków: 4696 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187044   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Uwaga! Seksowny szesnastolatek! "Nieobecny" (fot. materiały dystrybutora/rainbowcollection.pl)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku