logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
104
0
11

Bloginie i Blogowie: Anna Krystowczyk (3)

Bo ty mnie podniecasz...

Dodano: 11.09.2009, Aktualizacja: 11.09.2009

Co może robić samotna lesbijka w nudny wtorkowy wieczór? Jeśli naprawdę wybitnie jej się nudzi, tak jak to było w moim przypadku, może zagościć na czacie - miejscu, gdzie masa równie samotnych (w większości) lesbijek marzy o spotkaniu tej jedynej po drugiej stronie szklanego ekranu.

Bo ty mnie podniecasz... Co może robić samotna lesbijka w nudny wtorkowy wieczór? Jeśli naprawdę wybitnie jej się nudzi, tak jak to było w moim przypadku, może zagościć na czacie - miejscu, gdzie masa równie samotnych (w większości) lesbijek marzy o spotkaniu tej jedynej po drugiej stronie szklanego ekranu. Postanowiłam więc skorzystać z tego "przylądka dobrej nadziei", aby już po kilku sekundach spostrzec, że prócz szanownych lesbijek na czacie w najlepsze rozgościło się kilku samców ze znacznie podwyższonym poziomem testosteronu... Masz ochotę? I choćbym chciała, jak każdy się domyśla, nie chodzi tu o ochotę na rozmowę o kryzysie gospodarczym, czy tańcach godowych biebrzańskich jeleni. "Masz ochotę?" to treść 10 spośród 14 wiadomości, jakie dostałam w ciągu 30 minut. Co gorsze, bezpośredniość ta w 8 przypadkach była inicjatywą mężczyzn. Po kolejnym kwadransie blokowania natrętów zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie pomyliłam pokoju. Zrezygnowana postanowiłam pobawić się w dobrą duszę i uświadomić "ociemniałych" grzecznie tłumacząc, że "z przyczyn technicznych sorry ale nie, nie mam najmniejszej ochoty. Taki mały psikus - czy nie zauważyłeś, że jest to czat dla lesbijek?" . Odpowiedź: "A to prawda, że wy lesbijki przesyłacie tu sobie swoje nagie zdjęcia? :D"... Dla porównania - 10 min...   ( Pozostało znaków: 5623 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186816   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Bloginie i Blogowie: Anna Krystowczyk (3) © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku