logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
1
4

Bloginie i Blogowie: Anna Krystowczyk

Diabeł woli chłopców

Dodano: 14.07.2009, Aktualizacja: 14.07.2009

Dalej, homoseksualny demonie! Ty homoseksualny duchu, wzywamy cię, wychodź natychmiast! Odpuść, Lucyferze! - krzyczy jedna z kobiet biorąca udział w egzorcyzmie nad 16-letnim gejem. Całość przypomina mi raczej naćpaną sektę, w hałasie i rytualnych pieśniach oddającą się jakiemuś przedziwnemu zjawisku...

"Szaleństwo jest rzadkie w jednostkach, jednak jest go aż nadto w grupach ludzi"- Te słowa Nietzschego doskonale odzwierciedlają to, co kilka dni temu zobaczyłam w sieci. Szok jaki wywołał ten ok. 10 minutowy filmik jest jak najbardziej zrozumiały. Chciałoby się wręcz rzec rozpoczynając ten artykuł- A teraz cofnijmy się do średniowiecza, kiedy to na ziemi nie było jeszcze internetu, pepsi i Madonny, a człowiek za zbieranie ziół mógł zostać spalony na stosie, bo podejrzewano go o konszachty z ciemnymi mocami..., a więc dawno, dawno temu... - Dalej, homoseksualny demonie! Ty homoseksualny duchu, wzywamy cię, wychodź natychmiast! Odpuść, Lucyferze! - krzyczy jedna z kobiet biorąca udział w egzorcyzmie nad 16-letnim gejem. Całość przypomina mi raczej naćpaną sektę, w hałasie i rytualnych pieśniach oddającą się jakiemuś przedziwnemu zjawisku, którego nie sposób nazwać egzorcyzmami. Być może za dużo naoglądałam się "Egzorcyzmów Emily Rose", jednak we wszystkich przypadkach, o których czytałam, szatan broni się, klnie i wrzeszczy w niezrozumiałych dla zwykły...   ( Pozostało znaków: 4523 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186804   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Bloginie i Blogowie: Anna Krystowczyk Ty homoseksualny duchu, wzywamy cię,
wychodź natychmiast! (youtube.com)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku