logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
19

Bloginie i Blogowie: Wojtek Szot (2)

Wycieczki osobiste

Dodano: 23.03.2009, Aktualizacja: 23.03.2009

My - ciotki-działaczki, ciotki-reformatorki, akcjonistki i reakcjonistki, paradówki, manifestantki oraz organizatorki bardzo nie lubimy, gdy nam się mówi prawdę prosto w oczy. Wewnętrzna ciota w Autorze tego tekstu też się czasem burzy jak usłyszy o sobie coś, co nie zgadza się z jego wysokim mniemaniem o sobie i dziele swym. Dlatego w kolejnym tekście z tej serii zadam sobie i nam pewne pytanie, które mnie nurtuje od jakiegoś czasu. Co to jest środowisko?

My - ciotki-działaczki, ciotki-reformatorki, akcjonistki i reakcjonistki, paradówki, manifestantki oraz organizatorki bardzo nie lubimy, gdy nam się mówi prawdę prosto w oczy. Wewnętrzna ciota w Autorze tego tekstu też się czasem burzy jak usłyszy o sobie coś, co nie zgadza się z jego wysokim mniemaniem o sobie i dziele swym. Dlatego w kolejnym tekście z tej serii zadam sobie i nam pewne pytanie, które mnie nurtuje od jakiegoś czasu. Co to jest środowisko? Nieoceniona Wikipedia podpowiada: ogół elementów nieożywionych i ożywionych, zarówno naturalnych, jak i powstałych w wyniku działalności człowieka, występujących na określonym obszarze oraz ich wzajemne powiązania, oddziaływania i zależności. Jest to pojęcie podrzędne w stosunku do przyrody, obejmującej również elementy ożywione. My - ciotki-aktywistki... często używamy określenia "środowisko LGBT", ale chyba nie mamy bladego pojęcia co to jest. Prawie wszyscy, którzy dają ogłoszenia na róznego rodzaju internetowych tablicach ogłoszeniowych są spoza środowiska. Moja jak najbardziej tolerancyjna matka też do środowiska nie należy i miejmy nadzieję, że to jej się nie odmieni w najbliższym czasie. Ro...   ( Pozostało znaków: 4927 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186776   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Bloginie i Blogowie: Wojtek Szot (2) Parada Równości 2008
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku