logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

USA: Wywiad z Obamą w The Advocate

Pełne poparcie, ale mało konkretów

Dodano: 21.04.2008, Aktualizacja: 21.04.2008

Czarnoskóry kandydat na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych Barak Obama, udzielił długiego wywiadu ukazującemu się w Los Angeles pismu LGBT The Advocate. Obama, senator ze stanu Illinois, zażarcie walczy o nominację z ramienia partii demokratycznej, a jego konkurentką jest popularna Hillary Clinton. W przeciwieństwie do niej, był dotąd raczej ostrożny w kontaktach z mediami gejowskimi...

- Janusz Marchwiński - Czarnoskóry kandydat na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych Barak Obama, udzielił długiego wywiadu ukazującemu się w Los Angeles pismu LGBT The Advocate. Obama, senator ze stanu Illinois, zażarcie walczy o nominację z ramienia partii demokratycznej, a jego konkurentką jest popularna Hillary Clinton. W przeciwieństwie do niej, był dotąd raczej ostrożny w kontaktach z mediami gejowskimi. Udzielił tylko jednego wywiadu a jego sztab zamieścił serię ogłoszeń wyborczych w gejowskich pismach w Teksasie i Ohio co - jak mu skrupulatnie wyliczono - kosztowało zaledwie kilka tysięcy dolarów. W ogłoszeniach, kandydat na prezydenta USA przypominał o Stonewall - zamieszkach z roku 1969, które uważa się za początek walki amerykańskiej społeczności LGBT o równouprawnienie. Trzeba wiedzieć, że większość amerykańskich gejów i lesbijek popi...   ( Pozostało znaków: 3619 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186715   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
USA: Wywiad z Obamą w The Advocate Barack Obama (barackobama.com)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku