logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
12

Z boiska, przez komin, out

John Amaechi: jestem gejem!

Dodano: 12.02.2007, Aktualizacja: 12.02.2007

W kulturze popularnej i mediach nigdy nie brakowało nam artystów płci obojga, którzy nie ukrywali się ze swoim bi-, homo- czy transseksualizmem, bądź notorycznie byli z nim identyfikowani, choćby i wbrew swej woli(...) Co jednak z inną rozrywką skupiającą uwagę mas, na której robi się bezsprzecznie miliony podobne do tych z pop-kultury? Co z zawodowym sportem?

W kulturze popularnej i mediach nigdy nie brakowało nam artystów płci obojga, którzy nie ukrywali się ze swoim bi-, homo- czy transseksualizmem, bądź notorycznie byli z nim identyfikowani, choćby i wbrew swej woli. Przyzwyczailiśmy się niejako do tych wszystkich piosenkarek, aktorów, etc. - nieco innych, wrażliwych, uwodzicielskich w swojej sex-tajemnicy, osadzonej w heteronormatywnym świecie. Ich twarze często stały się symbolami XX wieku, bo na ikony bieżącego stulecia chyba jeszcze za wcześnie. Nazwiska? Wymieńcie sobie sami. Szkoda na to tutaj miejsca i czasu, ponieważ lista jest już dosyć długa. Co z innymi pokrewnymi profesjami? Sławni reżyserzy, dziennikarze czy pisarki - ich praca, choćby nie mniej twórcza, nie łączy się z tak intensywną obecnością ich życia prywatnego na arenie cyrku próżności trash-magazynów czy pl...   ( Pozostało znaków: 3532 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186596   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Z boiska, przez komin, out John Amaechi
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku