logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
4
7
2

Tęczowy nazizm i kataklizmy

Paranoiczna homofobia ma się dobrze

Dodano: 15.02.2017, Aktualizacja: 15.02.2017

Bryan Fischer, Michelle Meyers o tym, jak bardzo ruch LGBT korzysta z technik nazistów i komunistów, by osiągnąć swoje cele. Katy Grimes o tym, do czego to prowadzi. Manny Pacquiao zaś o tym, jak własny sukces może sprowadzić na nas nawet śmierć. Tak w skrócie o tym, o czym piszemy. Tak naprawdę konserwatywni Anglosasi nie umieją sobie poradzić z tym, że mamy XXI wiek, że Biblia to nie jedyne źródło moralnego autorytetu i że „ukryty wróg” jest wspólny dla wszystkich z prawej strony sceny politycznej.

„Ruch LGBT jest pełen nazistów. Faktem jest, notabene, że brunatne koszule pod władzą Hitlera były (dosłownie) homoseksualne. Nie mogłeś wejść w to środowisko bez homoseksualnych koneksji” – mówi Bryan Fischer z American Family Radio. W swoim programie, „Focal Point”, akcentuje supremat homoseksualizmu, który stał się dominujący, a w rzeczywistości zagraża ludzkości. „Aktywiści LGBTQ to współczesne brunatne koszule” – konkluduje.

Supremat homoseksualny opiera się na doktrynie, że homoseksualistom należą się prawa bardziej niż jakiejkolwiek innej grupie na świecie” – mówi dalej. Mentalność i nastawienie społeczności LGBT, a w szczególności aktywistów, porównuje do tych, które miało Gestapo. Rewelacje Fischera zresztą to klasyka – homofobia nie jest problemem, bo… dyskryminujemy również nekrofili. Po decyzji o przyjęciu 8-letniego transseksualnego chłopca z powrotem w szeregi drużyny skautów, Fischer skomentował sprawę, że organizacja powinna zmienić nazwę na „Boy Sodomisers of America”.

To kolejny raz, gdy Fischer porównuje gejów do nazistów. Pierwszy raz zrobił to w 2015 roku, kiedy jeden z prominentnych Republikanów był uwikłany w finansowe niejasności związane z radiem, z którym interesy ma i Fischer - jako odpowiedź i kontratak na pomówienia. Organizacja American Family Association, w ramach której działa radio Fischera, jest notowane jako skrajnie prawicowe i antygejowskie przez Southern Poverty Law Centre.

To nie jedyny przejaw dyskryminacji w ostatnich latach w krajach anglosaskich. Nagrany w 2012 roku klip „Love Is All You Need?” to wciąż kość niezgody. Kimberly Fernetti, nauczycielka z Karoliny Północnej, pokazała filmik podczas lekcji w szkole. Zajęcia miały dotyczyć prześladowania i nietolerancji. Według niej filmik miał być idealny do tego, by uwypuklić problem tzw. bullyingu, a pokazuje alternatywny świat. Oczekiwanym stanem jest homoseksualna orientacja, panuje przerażająca heterofobia. 19-minutowy filmik to ostrzeżenie – to może prowadzić do depresji i prób samobójczych.

Nauczycielka została zawieszona po skargach rodziców, jednak przywrócono ją na stanowisko. Podobna sytuacja wydarzyła się dwa lata temu w Kansas – Tom Lehy został zmuszony do zrezygnowania z etatu po tym, jak pokazał spot trzem swoim uczniom.

Kończąc już, prawica obarcza transseksualistów za powódź w Kalifornii. Ponad 180 tysięcy ludzi zostało ewakuowanych. Jest to oczywiście konsekwencja liberalizacji prawa. „Priorytetem są nielegalni obcy, operacje zmiany płci, domy dla bezdomnych, toalety dla transseksualistów i proekologiczna polityka demokratów” – grzmi Katy Grimes, prawicowa publicystka Breitbart - medium, które czytuje Donald Trump.

Teraz to już nie homoseksualiści, ale transseksualiści są odpowiedzialni za kataklizmy. Zbliża się w związku z tym 9 plag egipskich. W 2014 roku republikanin, David Silvester, obarczył winą małżeństwa jednopłciowe w Anglii za serię powodzi w USA.

Polityk i były bokser, Manny Pacquiao, znów jest autorem kontrowersyjnych wypowiedzi – geje są gorsi od zwierząt, zaś „cross dressing” popycha do zbrodni. Odniósł się do sprawy Jennifer Laude, transseksualistki zamordowanej przez Josepha Pembertona. Uważa, że fakt, że była transseksualna spowodowało to, że została zamordowana.

Mało tego – stosujemy zestaw socjotechnik do prania mózgu ludzi, by zdobyć równe prawa. Australijska polityczka taką narrację stosuje w swojej kampanii politycznej. Michelle Meyers twierdzi, że „norwescy homoseksualiści z dyplomem z Harvardu stoją za programem kontroli umysłów”, które zapożyczyli od sowietów i nazistów. W ten sposób promują kwestie społeczności „LGBTIQQMA/P”.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
serge (?) 01.03.2017 18:29
W 2007 roku w "Rzeczpospolitej" ukazał się artykuł o "tajnej" propagandzie homoseksualnej, która 20 lat wcześniej miała być opisana w amerykańskim czasopiśmie "Guide Magazine". Marshall Kirk i Erastes Pill mieli podać kilka kroków, które miały skutecznie poprawić społeczny wizerunek homoseksualistów. "Rz" utrzymywała, że artykuł miał "znieczulić i przerobić heteroseksualną Amerykę". "Guide Magazine" zaprzeczył natomiast jakoby kiedykolwiek ten artykuł ukazał się na łamach gazety.
Jak poprawić społeczny wizerunek homoseksualistów
Krok 1: mówcie o homoseksualistach i homoseksualizmie tak często i tak głośno, jak to możliwe
Krok 2: przedstawiajcie gejów jako ofiary, nie jako agresywnych rywali
Krok 3: dajcie obrońcom poczucie, że działają w dobrej sprawie
Krok 4: zadbajcie, żeby geje dobrze wypadali
Krok 5: sprawcie, aby wrogowie wypadli źle
Krok 6: szukajcie funduszy
CZYTAJ WIĘCEJ
________________________________________
STRATEGIES OF THE HOMOSEXUAL MOVEMENT: "The Overhauling of Straight America" za Wikipedia.pl
serge (?) 01.03.2017 18:08
Moonsugarine:
Nie moge uwierzyc, ze w XXI wieku zyja tak z**bani ludzie. >.>

Nie mogę uwierzyć, że na tym świecie żyją takie z**by http://party.pl/newsy/alex-z-mam-talent-szuka-sponso(...)7560-r1/
12.06.2014
Szok! Transseksualista z Mam Talent szuka w sieci chętnych na seks za pieniądze
shingao (31) Szczecin 15.02.2017 16:08
"W 2014 roku republikanin, David Silvester, obarczył winą małżeństwa jednopłciowe w Anglii za serię powodzi w USA."

Jahwe zgubił okulary. Chciał ukarać Anglików, ale spudłował i oberwali Amerykanie. Każdy może się pomylić. W końcu bóg został "stworzony" na nasze podobieństwo, a ludzką rzeczą jest błądzić.
Moonsugarine (23) Rzeszów 15.02.2017 15:55
Nie moge uwierzyc, ze w XXI wieku zyja tak z**bani ludzie. >.>

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Tęczowy nazizm i kataklizmy Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku