logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
16
9

LGBT doprowadzi Amerykę do upadku

Kontrowersyjny aktywista znowu na fali

Dodano: 22.02.2017, Aktualizacja: 23.02.2017

Scott Lively – kontrowersyjny aktywista chrześcijański, tradycjonalista i republikanin – umieścił w zeszłym tygodniu na platformie BarbWire wpis o zagrożeniu, jakim jest środowisko LGBTQ dla prezydenta Donalda Trumpa i wezwał go do natychmiastowej reakcji przeciwko „tej sekcie homoseksualnej”. Według niego geje to nie to samo, co homoseksualiści. Upatruje się dziejowego spisku, którego autorem jest cała społeczność LGBT. Obecność gejów i homoseksualistów (sic!) w mediach sabotuje bieżącą pracę administracji Trumpa.

Znany ze swojej skrajnej homofobii Lively został dostrzeżony przez Human Rights Campaign w raporcie z 2014 roku jako jeden z najbardziej zajadłych przeciwników równości małżeńskiej i społeczności LGBT. Wspierał rząd Ugandy we wprowadzeniu prawa „Kill the Gays” i publicznie pochwalał Rosję za jej działania w walce z „homoseksualną propagandą”, a nawet wystąpił w filmie, fundowanym z pieniędzy rządowych, pt. Sodom.

Trumpowi nie wolno zostawić ich w swoim własnym „bagnie”, ale powinien działać – sprawnie i drastycznie. Pierwsze, co powinien zrobić, to powołać z martwych prawo penalizujące homoseksualizm. A następnie być bardzo ostrożnym w doborze współpracowników.

Jego obsesja na punkcie homoseksualizmu sięga początku lat 90. W 1995 r., wydał książkę „The Pink Swastika”, w której za nazizm i zbrodnie hitlerowskie winą obarczył homoseksualistów. Sam Hitler był aktywnym homoseksualistą.

Na stronie Right Wing Watch czytamy:

Szatan nie jest aż tak kreatywny. Jego strategia i taktyka są przewidywalne. (…) Nie ma innej grupy, która tak dobrze poznałaby te metody jak gejowski ruch polityczny – to dlatego przez lata nie byli dopuszczani do posad państwowych aż do czasu kuriozalnej sprawy „High Tech Gays v. Defense Industrial Security Clearance Office” w 1990 roku. Przyszedł Bill Clinton i otworzył jednostki administracji i organizacji państwowej dla gejów-makiawelistów.

Potem było tylko gorzej – G. W. Bush i Obama. (…) Dzisiaj całą administrację i inteligencje USA można skondensować do skrótu LGBT.

Groźne są i media. (…) Cały ten przemysł jest zdominowany przez gejów i homoseksualistów do tego stopnia, że nie ma mowy nawet o stałych proporcjach… Stanowiska prorodzinne okazują się być rasizmem i wykluczeniem.

Największym zagrożeniem dla administracji to ci niewierzący doradcy, laicy i ateiści, poddani poprawności politycznej, ulegli gejom i homoseksualistom, podatni na ich lobby, z rzekomo progresywnych społeczności, w której dominują ci zboczeńcy, podobnie jak libertarianie i niewierzący konstytucjonaliści.

Mam nadzieję, że prezydent Trump w porę się obudzi, zobaczy powiązanie i zależność lewej strony sceny politycznej z gejami i homoseksualistami. Są oni największymi wrogami, agresywnymi agitatorami (…) Innymi słowy, trwa wojna kulturowa, a wspólnym elementem są społeczności LGBT.

Wzywam pana Trumpa do zatwierdzenia mojej wcześniejszej propozycji – by prawnie odseparować LGBT od Państwa.

W 2014 roku stwierdził, że homoseksualizm to infekcja groźniejsza od morderstwa czy zabójstwa. LGBT doprowadzi Amerykę do upadku. To coś więcej niż zarazek czy nawet morderstwo – „to grzech przez który doświadczyliśmy potopu”.

 „Każde społeczeństwo ma swój system odporności, pewna ilość zarazków może się do niego przedostać, a to nie ucierpi. Niestety, infrastruktura judeochrześcijańskiej cywilizacji w Ameryce zmierza ku swojemu kresowi – zbliża się radykalna lewica i kulturowi marksiści” – mówił w radiu.

W 2012 roku, grupa „The Centre for Constitutional Rights”, reprezentująca „Sexual Minorities Uganda”, pozwała Lively’ego do sądu stanowego w Massachusetts za zbrodnię przeciwko ludzkości. Wniosek został odrzucony. Stojąc na czele grupy mowy nienawiści „Abiding Truth Ministries”, oskarżano go o pomoc w wyłapywaniu, aresztowaniu i skazywaniu członków lokalnej społeczności LGBT, czemu zaprzeczał.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (9)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Daf"ThePig"Miscavige (?) 20.03.2017 3:31
w USA jest lobby National Rifle Association of America... jeśli ktoś myśli, że prawa człowieka są w USA respektowane i że to norma -to niech zagłębi się w tym temacie głębiej...

i jeszcze jedno... jeśli ktoś ma broń-to przechodzi trening strzelecki-coś na kształt szkolenia wojskowego... nie kupuje się broni, aby oddawać strzały ostrzegawcze-ale aby osiągnąć cele strategiczne... collateral damage to coś wliczone w trening...

jeśli ktoś zabija w sobie instynkt samozachowawczy to nie ma sumienia... więc skąd taka myśl, że socjopata będzie mieć "wyrzuty sumienia"... trzeba bronić swojej przestrzeni do życia i interesów...
set (?) 28.02.2017 9:01
"Hitler - aktywny homoseksualista? Podczas Nocy Długich Noży zamordował współpracownika, założyciela SA..."
Siła wyparcia jest potężna...
Amerykańscy naukowcy udowodnili: homofobi są kryptogejami http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanscy-naukowcy-h(...)i-gejami
Podpis (?) 28.02.2017 9:00
Don't Bi It:
Hitler - aktywny homoseksualista? Podczas Nocy Długich Noży zamordował współpracownika, założyciela SA, tylko dlatego, że był homo. Nikt tak nie radował się paragrafem 175 i nie działał tak ostro wobec jego egzekwowania. Nie mówię wyłącznie o jego poglądach, jak to "geje są słabi, a słabi nie mogą tworzyć silnych dzieci, więc trzeba ich usunąć z powierzchni Ziemi", ale i o czynach. Różowe trójkąty. Tyle w temacie; dwa słowa wystarczą, by to określić. Skupmy się lepiej na tym, że był gorliwym katolikiem, synem pary hetero i w hetero związku.
Może to dziwny zbieg okoliczności, ale źle wspominani przywódcy dążyli do podziałów i eksterminacji - choćby gejów, kiedy dobrze wspominani wręcz przeciwnie (jak rewolucjonista Napoleon, który depenalizował wszystkie "akty bez ofiar" czy Juliusz Cezar, otwarcie biseksualny i przeciwko chrześcijaństwu - widocznie wyczuwał, co się święci)
LGBT (?) 23.02.2017 19:04
Ale trochę jest w tym prawdy. U nas tego nie widać, a poprawność polityczna wykorzystuje ludzką empatię chcąc skłócić społeczeństwo. Już od dawna jednym z narzędzi były lobby gejów, które teraz zamieniły się na LGBT. I niestety i osoby LGBT i ich rodzina i przyjaciele, są wykorzystywani w tym całym sporze. Teraz poza LGBT poprawność polityczna chroni także imigrantów. I to jest przykre, że część osób wykorzystuje LGBT i tak naprawdę nie chce ich dobra. Już teraz na zachodzie są przeginki w drugą stronę, lewica staje się ogłupiała i chora. Oczywiście gadanie o wartościach prorodzinnych to głupota, bo to tak jakby zmuszać geja do zapłodnienia kobiety, by narodziło się nowe życie, a o tym co potem się dzieje z tą rodziną się nie wspomina. I piszę to ja osoba LGBT, jestem lewicowa, ale zachowuję zdrowy rozsądek i widzę kiedy są przegięcia. Ten facet niestety przegina, więc nie robi nic dobrego. Nie zwraca uwagi na faktyczny problem jakim jest poprawność polityczna.
reader (42) Bielsko-Biała 23.02.2017 4:02
Ba, nie tylko lewica jest zagrożeniem według takich ludzi. Otwarci prawicowi homo też robią części amerykańskiej prawicy bardzo w oko. Republikanie wzięli się właśnie za Yiannopoulosa.
maxoku (31) Radom 22.02.2017 21:24
Według niego geje to nie to samo, co homoseksualiści.
Jestem ciekaw co według niego oznacza bycie gejem czy homoseksualistą, że to uważa je za zupełnie rożne terminy? XD

A na serio to powinno się go wysłać do psychiatry. Jestem pewien, że jak którykolwiek to czyta to już stawia w myślach diagnozę jakichś zaburzeń, czy chorób psychicznych lol.
Linbix (21) Poznań 22.02.2017 19:11
Ale cymbał.
Don't Bi It (17) Mińsk Mazowiecki 22.02.2017 18:47
Hitler - aktywny homoseksualista? Podczas Nocy Długich Noży zamordował współpracownika, założyciela SA, tylko dlatego, że był homo. Nikt tak nie radował się paragrafem 175 i nie działał tak ostro wobec jego egzekwowania. Nie mówię wyłącznie o jego poglądach, jak to "geje są słabi, a słabi nie mogą tworzyć silnych dzieci, więc trzeba ich usunąć z powierzchni Ziemi", ale i o czynach. Różowe trójkąty. Tyle w temacie; dwa słowa wystarczą, by to określić. Skupmy się lepiej na tym, że był gorliwym katolikiem, synem pary hetero i w hetero związku.
Może to dziwny zbieg okoliczności, ale źle wspominani przywódcy dążyli do podziałów i eksterminacji - choćby gejów, kiedy dobrze wspominani wręcz przeciwnie (jak rewolucjonista Napoleon, który depenalizował wszystkie "akty bez ofiar" czy Juliusz Cezar, otwarcie biseksualny i przeciwko chrześcijaństwu - widocznie wyczuwał, co się święci)
Moonsugarine (23) Rzeszów 22.02.2017 16:10
Czyli takie zjeby w polityce sa nie tylko w Polsce. Huh.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
LGBT doprowadzi Amerykę do upadku Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku