Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 25.06.2012, Aktualizacja: Niedziela, 30.12.2012

Uczeń o równości małżeńskiej

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Co zrobić, jeżeli dyrektorka szkoły nie pozwala przedstawić na szkolnym konkursie odczytu o równości małżeńskiej? Zgłosić się do lokalnych mediów! Tak zrobił uczeń z Queens, który przed kamerami opowiada o tym, jak mama uczyła go akceptacji i szacunku :)

OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (45)
gogo73 tamara_de ziom indonya incoqnito mandyyy joydivision
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
internet małżeństwa usa
Powiązane
Obraz Poniedziałek, 15.10.2018 Jak reagować na homofobię w Internecie? Obraz Środa, 05.04.2017 Żołnierski bal, piękna para i hejty Obraz Czwartek, 15.12.2016 Bo... jeden chłopak to za mało? Obraz Poniedziałek, 11.07.2016 Pokémon GO przeciwko homofobii? Obraz Środa, 22.06.2016 YouTube wspiera LGBT
Inne tematy
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się