W nowym wiralowym hicie widzimy dwie mamy i synka. Jedna z nich przebrała się za św. Mikołaja. Dziecko nie wie, że pod przebraniem jest... druga mama. Fantastyczny lesbijski teledysk na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.
Danielle LoPresti i Alicia Champion nie mogły nigdzie znaleźć teledysku do świątecznej piosenki, w którym pokazany byłby dom, gdzie dwie kobiety wychowują wspólnie dziecko. Zdecydowały więc, że same taki stworzą. I stworzyły! Popatrzcie:
LoPresti zauważa, że okres Bożego Narodzenia to trudny czas dla społeczności LGBT, w szczególności dla tych, którzy nie mają rodziny, która ich zaakceptowała. Dlatego traktuje nagranie jako cegiełkę do budowania afirmatywnej reprezentacji par jednopłciowych w mediach. "Czasem najlepszy aktywizm polega na tym, że żyjesz otwarcie i jesteś tym, kim jesteś" - powiedziała dla "Advocate'a".
(ar)
Piątek, 20.01.2017 Nowy teledysk Troye Sivana
Poniedziałek, 07.03.2016 Olly Alexander o seksie (także queerowym)
Poniedziałek, 04.04.2022 O aborcji i homofobii opowiadają reżyserki z z Warszawskiej Szkoły Filmowej - Zespół NIEBØ z nowym teledyskiem
Wtorek, 12.10.2021 List miłosny do Ralpha Kaminskiego i jego nowego teledysku - Lulla La Polaca i Kaminski w dragu
Środa, 22.09.2021 Doja Cat, Miley Cyrus, Elton John i kontrowersje wokół ciążowego brzucha: debiutancki album Lil Nas X już w sieci
a w ogóle wszystkim wesołych świąt ;)