logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
17
5
21

Trzaskowski na prezydenta, Rabiej jako zastępca

Opozycja się dogadała co do Warszawy

Dodano: 23.11.2017, Aktualizacja: 23.11.2017

"Wspólnie z Trzaskowskim jako team w ratuszu zwyciężymy i zmienimy Warszawę na lepsze. Gra zespołowa przynosi dobre rezultaty" - napisał na Twitterze Paweł Rabiej z Nowoczesnej. Dziś Platforma Obywatelska i Nowoczesna ogłosiły, że Rafał Trzaskowski będzie wspólnym kandydatem na prezydenta Warszawy, a Paweł Rabiej na wiceprezydenta. Partie idą na styl amerykański?

Dogadali się: Platforma Obywatelska i Nowoczesna wystawią wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy. Będzie nim Rafał Trzaskowski. Co z Pawłem Rabiejem? Ma być kandydatem na wiceprezydenta.

Przypomnijmy, że o tym, że Paweł Rabiej ma być kandydatem na prezydenta Warszawy dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku. Ujawniony polityk podkreślał, ze chce Warszawy "uczciwej, aktywnej i otwartej".
ZOBACZ TEŻ Paweł Rabiej kandydatem na prezydenta Warszawy? Ujawniony polityk Nowoczesnej powalczy o stolicę

Na początku listopada swojego kandydata ogłosiła Platforma Obywatelska - został nim Rafał Trzaskowski. Podpytywaliśmy wtedy Trzaskowskiego o patronat nad Paradą Równości: nam nie odpowiedział, ale odpowiedział magazynowi "Wprost". "Jako prezydent Warszawy udzielę patronatu Paradzie Równości" - powiedział polityk PO, dodając, że "Zwłaszcza teraz, gdy PiS depcze wolności, miejsce dla opozycji jest przy wszystkich mniejszościach".
ZOBACZ TEŻ Jako prezydent udzielę patronatu Paradzie Równości Trzaskowski kandydatem PO w Warszawie

W czwartek PO i Nowoczesna ogłosiły, że doszło do "symbolicznego dla całego kraju" porozumienia: Rabiej wycofuje się z walki o fotel prezydenta stolicy, ale w przypadku wygranej Trzaskowskiego - zostanie jego zastępcą. "To jest moment kiedy zjednoczona opozycja staje się faktem. Razem będziemy starali się o to, by wygrać wybory w Warszawie" - mówił Rabiej.

Co Wy na to? Warszawiacy i Warszawianki, zagłosujecie na duet Trzaskowski - Rabiej?

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (21)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
don_diego44 (52) Tychy 25.11.2017 19:26
@psom na pożarcie
Pewnie żem niewinny.
psom na pożarcie (?) 25.11.2017 13:20
don_diego44:
@shingao
Oczywiście , że jakie będą skutki rządów tej większości sejmowej okaże się za kilka lat, ale już dzisiaj po dwóch latach widać pozytywne tendencje. Jeżeli reformy są rzeczywiste i są na korzyść społeczeństwa a nie są populistyczną fikcją, to naród to doceni w kolejnych wyborach.


Tyś niewinny jak nieobsrana łąka ♥
don_diego44 (52) Tychy 25.11.2017 11:04
@shingao
Oczywiście , że jakie będą skutki rządów tej większości sejmowej okaże się za kilka lat, ale już dzisiaj po dwóch latach widać pozytywne tendencje. Jeżeli reformy są rzeczywiste i są na korzyść społeczeństwa a nie są populistyczną fikcją, to naród to doceni w kolejnych wyborach.
shingao (31) Szczecin 25.11.2017 10:42
don_diego44:
(...) Ale przyznaj się ,że zazdrościsz mi ,że moja ulubiona partia ma takie sukcesy i ma takie wysokie poparcie .


Na szczycie sondaży była AWS, był SLD, była PO, teraz jest PiS. Wszystko przemija i nic nie jest wieczne. Ciesz się póki możesz.
psom na pożarcie (?) 25.11.2017 7:45
I fajniejsze wąsy!
don_diego44 (52) Tychy 25.11.2017 1:55
@shingao
Jeżeli nie oglądasz programów informacyjnych w telewizjach, to ciekawe skąd czerpiesz wiadomości odnośnie polityki ? Jeżeli o tej aferze reprywatyzacyjnej było wiadomo od wielu lat a media do tej pory jakoś mało informowały o niej, to coś to znaczy . A jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o kasę . Żeby odwrócić uwagę od tych co rozkradają miliardy, rzuca się w zaprzedanych mediach obelgi na takiego Rydzyka czy Kaczyńskiego. Ale prawda wcześniej czy później wypływa na wierzch. Ale przyznaj się ,że zazdrościsz mi ,że moja ulubiona partia ma takie sukcesy i ma takie wysokie poparcie .
psom na pożarcie (?) 25.11.2017 1:33
Fakt, że nawet moi znajomi wyborcy PiSu i narodowcy (no dobra, cały jeden) na hasło "Rydzyk" proszą o niewalenie w szczepionkę.
shingao (31) Szczecin 24.11.2017 23:58
don_diego44:
@shingao
To raczej Ty ulegasz propagandzie polskojęzycznego TVN gdzie to z Rydzyka robią jakiegoś oszusta a relacji z komisji Jakiego w tej stacji nie ma ,bo pewnie o swoich nie mówią źle.


Nie oglądam TVN. Ani Polsatu, TVP, Trwam, ani żadnej innej telewizji. Niby jakie są powiązanie między kamienicami w Warszawie a TVN? Uzasadnisz to, czy jak zwykle coś tam paplesz co ślina przyniesie Tobie na język? Typowo dla pisowych mediów rzucasz oskarżeniami bez dowodów. Wystarczy, że ktoś nielubi PiSu to już jest podejrzany i grzebie się w jego życiorysie. To, że młodzi mogę ulec swoim idolom, guru, propagandzistom to ja rozumiem. Ale, że taki stary pryk jak Ty jest takim naiwniakiem to się dziwię. Głupota jest usprawiedliwiona w młodości. Im człowiek starszy i więcej ma doświadczenia, to powinien mądrzeć. Problemem nie jest to, że masz konserwatywne poglądy. Na tym portalu jest trochę konserwatystów, ale oni nie widzą aż tak czarno-biało świata, i nie patrzą na swoje partie tak bezkrytycznie jak Ty. Jesteś ideologicznym, partyjnym betonem.
don_diego44 (52) Tychy 24.11.2017 21:05
@shingao
To raczej Ty ulegasz propagandzie polskojęzycznego TVN gdzie to z Rydzyka robią jakiegoś oszusta a relacji z komisji Jakiego w tej stacji nie ma ,bo pewnie o swoich nie mówią źle.
shingao (31) Szczecin 24.11.2017 19:25
don_diego44:
@shingao
Hania G. ,w czasie rządzenia Warszawą , porozdawała hochsztaplerom kamienice o wartości liczonej już chyba w miliardach złotych , wzięła też sobie jedną kamieniczkę na lewe papiery . A Rydzyk nie ma żadnego osobistego majątku . Jak dostał dotację, to pewnie na szkołę lub geotermię ,wiec na cele społeczne.


Przestępcy jak im się pali pod tyłkiem tez przepisują majątki na inne osoby. Fakt nie posiadania oficjalnie majątku nie oznacza, że w rzeczywistości nie ma się tego majątku do dyspozycji. Gdzie kasa zbierana na ratowanie stoczni? Rydzyk to kłamca i przekręciarz.

Geotermia to biznes, a nie cel społeczny. Rydzyk będzie energię z geotermii rozdawał za darmo ludziom? Jesteś naiwnie głupi czy znowu odzywa się w Tobie cyniczny propagandzista?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Trzaskowski na prezydenta, Rabiej jako zastępca Fot. za: twitter.com/trzaskowski_