Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Miejsca Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
Tematy Marsze Równości 2026 "Pillion" w kinach Wyrok TSUE Związki partnerskie Kino LGBT
Czwartek, 26.10.2017 11:53

Pamięć o Holokauście i człowieczeństwo

Podziel się Tweetnij Skomentuj (2)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (2)

Co słychać u polskich youtuberów LGBT?

Dziś będą dynie z KaDo i największy park rozrywki w Toronto z Zuch Dziewuchami. Ale Waszej uwadze polecamy bardzo poruszający film Jakuba Króla, który przyzwyczaił nas do makijażowych tutoriali.

Jesień za oknem, koniec października i Halloween. Z tej okazji KaDo przygotowali filmik, na którym prezentują swoje dyniowe lampiony. Robicie też swoje?



Natalie, czyli Zuch Dziewuchy odwiedziły największy park rozrywki w Kanadzie, Wonderland. Jak się bawiły?



Na koniec zostawiamy Was z poruszającym, a dla niektórych i pewnie kontrowersyjnym filmikiem Jakuba Króla. Kuba, który przyzwyczaił nas do makijażowych tutoriali - tym razem na bardzo poważnie. I z ważnym przesłaniem do młodych ludzi. O człowieczeństwie, empatii i historii, która - pomimo wielu lat od Holokaustu - wciąż jest, a przynajmniej powinna być, żywa.

Kuba na targu staroci w Niemczech zakupił lampkę ze skórzanym abażurem. Okazało się, że może ona... pochodzić z czasów II Wojny Światowej...



Piszecie? Nagrywacie filmy? Macie swój kanał na YouTube? 
Jeżeli tak - dajcie nam znać, chętnie Was u nas pokażemy. 
A jeżeli nie - może najwyższy czas zacząć?
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (4)
kierownik2 wikash
Nie podoba mi się (1)
boypol
Komentarze (2)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao 新顔
27.10.2017 21:42 shingao (39) Szczecin
BoyPol:
Spieprzajcie z tymi dyniami za ocean. Co za dno.


Kolejny powód, abym jednak Ciebie nie uznawał za liberała/libertarianina. Ty jesteś po prostu zwykła konserwa z zapędami dyktowania co ludzie mają robić ze swoim życiem.
cytuj zgłoś 1 0
BoyPol
27.10.2017 12:23 BoyPol
Spieprzajcie z tymi dyniami za ocean. Co za dno.
cytuj zgłoś 0 3
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
halloween historia youtube LGBT
Powiązane
Obraz Poniedziałek, 27.10.2025 "Historie odzyskane. Queer na Dolnym Śląsku" - zapraszamy na wystawę do Wrocławia Obraz Piątek, 13.12.2024 Przez 30 lat był szykanowany za pocałunek z mężczyzną - teraz brytyjski weteran otrzyma odszkodowanie Obraz Wtorek, 29.10.2024 Mrocznie i tęczowo: pięć queerowych horrorów na Halloween Obraz Piątek, 28.06.2024 Pierwsze queerowe muzeum w Polsce wkrótce otworzy swoje podwoje - znamy datę! Obraz Środa, 26.06.2024 Brytyjski żołnierz został wyrzucony z armii za to, że pocałował innego wojskowego. British Army oddało mu honor
Inne tematy
Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia? Środa, 11.03.2026 Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia?
Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek Wtorek, 10.03.2026 Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatności