Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Piątek, 06.10.2017, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

Informacje z queerowego świata

Publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 33.

WIEŚCI Z TRANSŚWIATA 

Smutne wieści zza oceanu. Kolejna ofiara transfobii w Ameryce Trumpa - tym razem Ally Steinfeld (17) z Missouri. Portal Advocate przygotował galerię wszystkich ofiar z 2017 roku. A papież Franciszek twierdzi, że operacje korekty płci otwierają drogę do ciągłych zmian i zbytniej swobody w wyborze... płci. 

The Village Metropolitan Community Church w Brighton mają nowego pastora - transpłciowego niebinarnego Petę Evansa. A w Szkocji badania pokazują, że prawie wszystkie transpłciowe nastolatki się samookaleczają. 

W Wirginii w wyborach lokalnych startować będzie Danica Roem, a i oto jej pierwszy spot:

Historia Caroline Cossey - transpłciowej modelki z lat 80., o którą walczył Hugh Hefner oraz Schuylera Bailara, transpłciowego pływaka. 

  • 1
  • ...
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (11)
elnar rollo92 bisiek kropladeszczu aperancjum kierownik2
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Adolf Hitler Annika Laats Baku Bangkok Bogota drag queen dyskryminacja kino LGBT Kultura małżeństwa jednopłciowe muzyka LGBT Newark ONZ Partia Republikańska Polityka Polska prawa LGBT Przegląd wydarzeń LGBT na świecie San Paulo Społeczeństwo Support 4 The Family transfobia transpłciowość Urmas Viilmad
Powiązane
Obraz Środa, 19.12.2018 Bycie gejem, czy lesbijką to nie pogląd polityczny Obraz Wtorek, 10.12.2013 Wolni i równi? Obraz Poniedziałek, 02.12.2024 Druzgocąca krytyka rządu: ekspert ONZ negatywnie o prawach osób LGBT w Polsce Obraz Piątek, 29.09.2023 Biedroń i Śmiszek na ślubnym kobiercu! Obraz Środa, 15.09.2021 Rezolucja UE: Czy Polska uzna małżeństwa jednopłciowe i związki partnerskie? Zebraliśmy komentarze polityków
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się