Publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 29.
FILMY LGBT - zwiastuny nowe i stare, seriale i web seriesy... Wszystko, co może się Wam spodobać, a o czym nie napisaliśmy. Oczywiście wszystkie filmy możecie znaleźć w Queerotece.
Podobno w kolejnym sezonie American Horror Story ma wystąpić Cher. Pytanie w jakiej roli? Lena Dunham zagra historyczną postać, Valerie Solanas, która próbowała zabić Warhola. Evan Peters zagra parę postaci, w tym właśnie mistrza popartu. Evan wcieli się jeszcze w m.in. Charlesa Mansona, Davida Koresha i Jima Jonesa.
Reese Witherspoon nakręci serial o kościele, który nienawidzi gejów. This above all będzie seriale o Megan Phelps-Roper i jej zerwaniu z Westboro Baptist Church. To może być ciekawe. Reżyseruje Marc Webb.
Nadchodzi kolejny sezon Black Mirror:
Wraca Will & Grace
Easy Living z Jen Richards
Film Only Men Go to the Grave
Dokument BBC: Hate in the Beautiful Game
Forbidden: Undocumented And Queer in Rural America
Środa, 19.12.2018 Bycie gejem, czy lesbijką to nie pogląd polityczny
Poniedziałek, 08.02.2021 Tęczą po mapie: Mołdawia. Niepoprawni obywatele zapomnianego kraju
Czwartek, 23.05.2019 "W Brukseli zjednoczą nas wszystkich, pozwolą nam wyartykułować swoje żądania"
Wtorek, 25.09.2018 ONZ: kraje członkowskie muszą przestać traktować transpłciowość jak chorobę
Piątek, 20.07.2018 Polka myśląca
Kobiet i mężczyzn jest mniej więcej po równo. Jeśli część mężczyzn będzie miało po kilka żon, to dla reszty zabraknie kobiet. Jak brak kobiet miałby pomóc w walce z gejami? Gdzie tu logika?