logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.08.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
69
3
28

Coming out przed pięciolatkiem

Miłość to miłość, proste

Dodano: 31.07.2017, Aktualizacja: 31.07.2017

Youtuber Oliver Potter jest ujawnionym gejem. W ostatnim wideo mówi swojemu braciszkowi, Alfiemu, który ma 5 lat, że jest gejem. Co on na to? "Cool" - odpowiada.

Dzieciak zobaczył dwóch mężczyzn, którzy wyznali sobie miłość w telewizji, i każdy mówił "cool", więc, niewiele myśląc, on też myśli, że to jest cool.

Oliver był zdenerwowany i zestresowany. Jak zdradził "Huffington Post" - zabierał się do tego prawie dwa lata. Chciał, żeby jego młodszy brat wiedział o jego orientacji seksualnej. 



"Miłość to miłość" - wykrzyczał maluch. A nam serce rośnie!

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (28)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (30) Radom 02.08.2017 18:56
opiniakrytyka:
Najpierw piszesz że jesteś a potem że nie, zdecyduj się.
Kiedy niby pisałem, że jestem? Nie pomyliło ci się chłopcze?
No własnie, po raz kolejny mnie obrażasz.
Wskaż dokładnie gdzie ty widzisz obrażanie ciebie przeze mnie.
niańczenie i to solidne przydałoby się Tobie
Nie, moja kreatywność jest na wystarczającym poziomie :]. Poza tym przy tobie może tylko spadać, więc nie skorzystam z twojej oferty lol.
opiniakrytyka (28) ~Brzesko 02.08.2017 12:18
shingao:
Nie wiedziałem, że trolle maja płeć.


Wiedziałem że masz tu kilka profili, trollu.
opiniakrytyka (28) ~Brzesko 02.08.2017 12:17
maxoku:
nie jestem trollem


Najpierw piszesz że jesteś a potem że nie, zdecyduj się.

Ja mam ci powtarzać twoje własne słowa? Mam lesze rzeczy do roboty niż przeglądanie znowu twoich obraźliwych komentarzy :].


No własnie, po raz kolejny mnie obrażasz.

Całkiem nieźle, najwyraźniej przy dużym natężeniu wymieniania komentarzy ze mną wzrasta twoja kreatywność, brawo :]. Ale nie mam zamiaru cię dłużej niańczyć, nikt mi nie płaci za to ;p.


niańczenie i to solidne przydałoby się Tobie
shingao (31) Szczecin 01.08.2017 17:15
opiniakrytyka:
Wypraszam sobie. Jestem mężczyzną (...)


Nie wiedziałem, że trolle maja płeć.
maxoku (30) Radom 01.08.2017 0:35
opiniakrytyka:
Wypraszam sobie. Jestem mężczyzną i nie utożsamiam się z gejami. Może ten przypadek poniżej ma coś wspólnego z tą podgrupą w tak zwanym "środowisku" LGBT.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że ta podgrupa to właśnie ta, do której ty należysz :].
maxoku (30) Radom 01.08.2017 0:32
opiniakrytyka:
Nie no, teraz się dopiero zgadzasz i potwierdzasz moje spostrzeżenie, że trollowania inni mają się uczyć od Ciebie :)
No nie moja wina, że jesteś tak kiepski w trollowaniu, że pomimo, że nie jestem trollem to lepiej bym nauczał trollowania :]. W końcu interesuję się fantastyką i coś o trollach wiem XD.
jaką znowu "rodzinę" obrażać?
Ja mam ci powtarzać twoje własne słowa? Mam lesze rzeczy do roboty niż przeglądanie znowu twoich obraźliwych komentarzy :].
Teraz to ewidentnie wygląda na rozdwojenie jaźni. Nie ciekawie z Tobą. Chyba właśnie kolejne z tych 3-ech alter-ego Ci się włączyło ;) strach się bać.
Całkiem nieźle, najwyraźniej przy dużym natężeniu wymieniania komentarzy ze mną wzrasta twoja kreatywność, brawo :]. Ale nie mam zamiaru cię dłużej niańczyć, nikt mi nie płaci za to ;p.
opiniakrytyka (28) ~Brzesko 01.08.2017 0:19
Shasta:
Gejuszki walczą xD


Wypraszam sobie. Jestem mężczyzną i nie utożsamiam się z gejami. Może ten przypadek poniżej ma coś wspólnego z tą podgrupą w tak zwanym "środowisku" LGBT.
Shasta (20) Szczecin 01.08.2017 0:07
Gejuszki walczą xD
opiniakrytyka (28) ~Brzesko 31.07.2017 23:55
maxoku:
Przecież się z tobą zgodziłem, a ty nadal niezadowolony :>. I po co mam odwracać kota ogonem? Ja nie torturuję zwierząt XD. Miałeś wymyślać nowe obelgi, a nie kopiować moje. Zdaje się, że słowo żałosny użyłem po raz pierwszy w stosunku do ciebie jak zacząłeś obrażać moją rodzinę. I dzięki za przypomnienie słowa mitoman, miałem je ciągle na końcu języka. Dawno nie spotkałem tak patologicznego kłamcę jak ty (nawet w filmach czy książkach) to mogło mi wylecieć z głowy lol. Chociaż wolałbym, żeby nikt nie kłamał i to słowo zostało zapomniane, ale nie mam wpływu na to co robisz :].


Nie no, teraz się dopiero zgadzasz i potwierdzasz moje spostrzeżenie, że trollowania inni mają się uczyć od Ciebie :)
że co Cię boli...?? jaką znowu "rodzinę" obrażać? xD buahha a to gdzie niby..??
Co Ty jeszcze sobie tam uroisz w tej główce? :) Teraz to ewidentnie wygląda na rozdwojenie jaźni. Nie ciekawie z Tobą. Chyba właśnie kolejne z tych 3-ech alter-ego Ci się włączyło ;) strach się bać.
maxoku (30) Radom 31.07.2017 23:47
opiniakrytyka:
Znowu zmieniasz zdanie i odwracasz kota ogonem żałosny mitomanie :>
Przecież się z tobą zgodziłem, a ty nadal niezadowolony :>. I po co mam odwracać kota ogonem? Ja nie torturuję zwierząt XD. Miałeś wymyślać nowe obelgi, a nie kopiować moje. Zdaje się, że słowo żałosny użyłem po raz pierwszy w stosunku do ciebie jak zacząłeś obrażać moją rodzinę. I dzięki za przypomnienie słowa mitoman, miałem je ciągle na końcu języka. Dawno nie spotkałem tak patologicznego kłamcę jak ty (nawet w filmach czy książkach) to mogło mi wylecieć z głowy lol. Chociaż wolałbym, żeby nikt nie kłamał i to słowo zostało zapomniane, ale nie mam wpływu na to co robisz :].

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Coming out przed pięciolatkiem Fot. za: Youtube