logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
25
0
0

Badanie "Sytuacja społeczna osób LGBT"

Wypełnij ankietę!

Dodano: 19.01.2017, Aktualizacja: 19.01.2017

Wystartowała kolejna edycja największego w Polsce badania poświęconego osobom homo- i biseksualnym, transpłciowym oraz aseksualnym – "Sytuacja społeczna osób LGBTA". Pomóż zdiagnozować warunki życia osób LGBTA mieszkających w Polsce i wypełnij ankietę!

Jaki jest cel badania?

Celem badania jest przeprowadzenie pogłębionej analizy socjologicznej oraz psychologicznej warunków życia gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i aseksualnych mieszkających w Polsce. Liczymy na to, że raport trafi do osób odpowiedzialnych za stanowienie prawa krajowego i lokalnego, a jego lektura przyczyni się do podjęcia działań, których efektem będzie pozytywna zmiana w zakresie m.in. edukacji, warunków na rynku pracy, polityki społecznej, zdrowotnej czy bezpieczeństwa publicznego.

Czego dotyczą pytania?

Pytania zawarte w ankiecie dotyczą takich obszarów życia osób LGBTA jak: edukacja, praca, zdrowie czy życie rodzinne. W ankiecie poruszone zostały również zagadnienia związane z przemocą, przekonaniami społeczno – politycznymi, życiem religijnym czy podejściem do związków.

Czy badanie jest anonimowe?

Badanie "Sytuacja społeczna osób LGBTA" jest anonimowe.

Co się stanie z danymi zebranymi w ankiecie?

Dane przeanalizowane przez badaczy i badaczki zostaną opublikowane w formie raportu, który zostanie upubliczniony wiosną 2017 roku.

Kto jest organizatorem badania?

Za badanie odpowiadają trzy największe organizacje LGBT w kraju: Kampania Przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Lambda Warszawa i Fundacja Trans-Fuzja.

LINK DO ANKIETY

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
(?) 19.01.2017 18:21
Bardzo fajna ankieta moim zdaniem :) Trochę długa ale pytania są moim zdaniem odpowiednie do ustalenia sytuacji lgbt w Polsce. Nie stracicie czasu, zwłaszcza, że to nasza wspólna sprawa

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku