logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
18

Palikot outuje Kaczyńskiego

Medialna burza wokół wypowiedzi posła PO

Dodano: 12.01.2009

W mediach ogólnopolskich rozbłyska coraz intensywniej nowa gwiazda . We wczorajszym wpisie na swoim blogu poseł PO Janusz Palikot zastanawiał się, czy prezes PiS jest homoseksualistą i nawoływał go do coming outu, dziś twierdzi, że Jarosław Kaczyński molestował kogoś seksualnie.

" Czy Jarosław jest Jarosławą? Czy Jarosław Kaczyński jest kobietą - jak zasugerowała kilka dni temu Nelly Rokita?" - pyta na swoim blogu poseł PO. "Wśród bliźniaków jednojajowych często jedno z nich jest homoseksualistą. Tak przynajmniej twierdzą medycy. Jarosław, w przeciwieństwie do Lecha, nie ma żony, dzieci, z kobietami trudno go spotkać, a mieszka z mamą i kotem - zauważa polityk.

Wypowiedzi Palikota o Kaczyńskim, a także o byłej minister rozwoju regionalnego Grażynie Gęsickiej (Palikot stwierdził, że się "sprostytuowała") spotkały się z ostrą reakcją ze wszystkich stron sceny politycznej. Krytykuje go nawet własny klub.

-To jest poziom wścibstwa rodem z magla. Życie osobiste to jest sfera intymna w która nie powinno się wchodzić - uważa posłanka PO Magdalena Kochan.

Janusz Palikot w porannej rozmowie w Radiu Zet zapowiedział, że nie przeprosi Jarosława Kaczyńskiego.

- Nie wstydzę się swojego blogu i wypowiedzi o Kaczyńskim. Jeśli Kaczyński ukrywa, że jest gejem, a jest szefem największej partii narodowo-katolickiej, to okłamuje swoich wyborców. Służby obcych państw wiedzą, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą - dodał.

W części rozmowy, nie wyemitowanej na antenie, wyjawił także, że jest "bombardowany zdjęciami i propozycjami spotkania od osób, które twierdzą, że były molestowane przez któregoś z polityków". W odpowiedzi na pytanie Moniki Olejnik, o którego polityka chodzi, Palikot odparł, że mowa o Jarosławie Kaczyńskim. Zastrzegł, że przesłane mu materiały mogą być jedynie prowokacją.(mk)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (18)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
(33) Kraków 15.04.2009 22:06
Jeśli premier Kaczyński jest homoseksualistą, to należy mu się publiczna kompromitacja i upokorzenie, podobnie jego bratu, za to, że wykorzystują mniejszość do pozyskania poparcia w sposób podły.
miko (35) Warszawa 14.01.2009 11:17
Ja tam zgadzam się z Jadźką Staniszkis, że gdyby coś było na rzeczy, to przy tym natężeniu uwagi jaką poświęcały media Jarosławowi przez ostatnie lata, gdyby coś miało wyjść to by wyszło.
zewsząd i znikąd (?) 14.01.2009 11:16
Jestem zaskoczona. Prawda, że Palikot pojechał po bandzie - ale przecież powiedział coś, co już wielu mówiło! Bardziej oględnie to samo sugerował choćby Wałęsa i to wiele lat temu. A teraz nagle wszyscy się dziwią i zachowują się, jakby Palikot powiedział jakąś sensację.
Nie wiem, czy Jareczek jest kryptogejem. Może nie jest. Ale sugerowało to już wiele osób i skupianie się na jednym Palikocie jest trochę nieuczciwe.
gadaman (?) 14.01.2009 10:05
A dla mnie to jest proste. Jeśli jesteś politykiem to polityka, która uprawiasz musi być zgodna z twoimi poglądami. Jeśli jesteś zdeklarowanym katolikiem i bronisz każdej świętości to nie możesz być jednocześnie homoseksualistą który oddaje się tym uciechom od czasu do czasu. Jeśli Jarosław jest homo i nie uprawia seksu z facetami i nie podnieca się podczas oglądania filmów porno - to ok. Nie mam nic do tego. Jednak jeśli jest inaczej! Jeśli atakuje homoseksualistów a sam sypia i onanizuje się oglądając gejowskie filmy. To mam i to dużo do tego!
Mówi się, że życie prywatne nic z rządzeniem nie ma wspólnego - i tu się mylą ci co tak mówią. Polityka to najbrudniejsze zajęcie na świecie! Tu dłonie marze się nie tylko krwią ale i łzami i nieszczęściem wielu ludzi naraz a jednocześnie robi się dobrze innym. Jeśli nasz polityk, premier czy prezydent atakujący homo sami staja się kłamstwem oszukującym nie tylko wyborców ale stajemy się niewiarygodni na arenie politycznej. Co jeśli obce służby ze spisku Palikota posiadają dowody na homoseksualizm byłego premiera!!! Mogło być tak, że były premier lub prezydent dla ratowania wizerunku Jarosława poszedł na ustępstwa i przez co straciliśmy na tym jako Polska. Nie wiem czy nie powinniśmy powołać do tej sprawy specjalnej komisji śledczej! (tu już sobie żartuję) Ale czy aby jest ktoś pewien, ze tak nie było? W sumie ciekawy pomysł na napisanie książki ;) Albo zrealizowanie filmu o tej tematyce ;) Podsuńcie to komu trzeba :D
math (?) 14.01.2009 8:23
DOJRZAŁA? O czym ty mówisz? Palikot ma być dojrzały? To polityczny błazen i awanturnik, skandalista, wszystko zrobi dla poparcia takich jak ty, a potem i tak się na ciebie wypnie. Jeśli wzorujesz się na nim i chcesz być równie co on "dojrzały", to głęboko ci współczuję...
miko (35) Warszawa 14.01.2009 0:30
Z drugiej strony, gdyby Jarosław Kaczyński atakował gejów a mimo to wyglądał jak Brad Pitt, byłbym chyba podwójnie niezadowolony :P
miko (35) Warszawa 14.01.2009 0:28
Jako relatywista czuję się zobowiązany wskazać na możliwość, że mogą być prawicowymi gejami-katolikami, którzy sypią cytatami ze świętego Pawła. Wtedy byliby dojrzali, jako pogodzeni z własną tożsamością, tak jak ktoś, kto żywiąc przemożną skłonność do czekolady i jednocześnie pragnąc zachować zęby/sylwetkę, gani spożywanie tejże przez innych, po to by nie ulec pokusie współudziału i w ten sposób osiąga to, co było dla niego istotniejsze. ;)

Sugeruję to, bo uważam, że niewielu jest ludzi, którzy zdolni są pogodzić wszystkie własne tendencje (jeśli w ogóle takowi istnieją), oraz że tożsamość nie jest dana jako pewnik, tzn. zależy od kształtu naszej świadomości fałszywej (z której istnieniem się zgadzam), czyli że każdy ma swoją ideologię, która jest współczesną odpowiedzią na filozoficzne pytanie o szczęście.

(Ok, tom uderzył z abstrakcyjnej półki ;])
guermantes (?) 13.01.2009 21:45
to, co zrobił Palikot, jest bardzo dojrzałe. Wielu prawicowych polityków to geje i należy ich outować, ponieważ nie mają odwagi pogodzić się ze swą tożsamością, a atakują gejów, co jest tym bardziej obrzydliwe i niedojrzałe.
Jacek (?) 13.01.2009 15:00
Troche nam brakuje do europejskich standardow. Taki np. Heider byl przystojniejszy i nie atakowal gejow...
zetde (?) 13.01.2009 11:30
Preferencje mają spory związek z uprawianiem polityki na poziomie, do którego aspiruje Jarosław Kaczyński. Jeśli jest "ukrytym" homoseksualistą, to taki stan rzeczy grozi bezpieczeństwu państwa.
Jarosław Kaczyński był na takim "celowniku" mediów, służb specjalnych i ludzi, z którymi miał konflikt interesów, że z całą pewnością jak by coś miało wyjść na światło dzienne, to już by wyszło. Palikot palikotuje, ale to są tylko insynuacje.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku