logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Uścisk dłoni Prezesa

Dywan wyborczy dla każdego

Dodano: 15.09.2006, Aktualizacja: 15.09.2006

Pierwszy z Dwóch niczym sójka zbierał się, zbierał, aż w końcu pofrunął do Brukseli uspokajać antypolskie nastroje. W ramach uspokajania antypolskich nastrojów kilka razy się nawet uśmiechnął, wszystkim podawał rękę kiedy trzeba, chwalił Unię pod pisowe niebiosa, a przede wszystkim zaprzeczył, jakoby w Rzeczypospolitej istniała tradycja (sic!) dyskryminacji homoseksualistów...

Pierwszy z Dwóch niczym sójka zbierał się, zbierał, aż w końcu pofrunął do Brukseli uspokajać antypolskie nastroje. W ramach uspokajania antypolskich nastrojów kilka razy się nawet uśmiechnął, wszystkim podawał rękę kiedy trzeba, chwalił Unię pod pisowe niebiosa, a przede wszystkim zaprzeczył, jakoby w Rzeczypospolitej istniała tradycja (sic!) dyskryminacji homoseksualistów. Tradycja ta sięga zapewne jeśli nie konstytucji trzeciomajowej, to co najmniej czasu zaborów, kiedy to wobec prześladowań zaborców wszystkie inne prześladowania schodziły na dalszy plan. Aby dowieść swej tezy, JK zaprosił zachodnich dziennikarzy do obejrzenia polskich świerszczyków gejowskich, do polskich knajp, oraz zapewnił, że politycy wiadomej orientacji zajmują w naszym kraju eksponowane stanowiska. Także ci prawicowi. To ostatnie oświadczenie rzecz jasna wzbudziło w kraju należną w skali, dwudniową sensację medialną: opozycja potępiła plotki na takim szczeblu, podczas gdy współpracownicy braci mniejszych zapewniali żarliwie, że prezydent wie co mówi, bo obracał się w środowisku warszawskim (sic! do kwadratu). Ale to tylko przerzucanie się słówkami. Zastanawiające, że żaden z dziennikarzy nie wypunktował jednej kwestii: gdyby w Polsce geje nie czuli się dyskryminowani, to nie rozmawialibyśmy na poziomie maglanych plotek. W ogóle byśm...   ( Pozostało znaków: 5617 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186557   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Uścisk dłoni Prezesa Uścisk dłoni Prezesa
(Jarosław Kaczyński i Radek Sikorski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku