logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
60
11
4

Naukowcy i ich rewelacje

Najciekawsze badania ostatnich lat i LGBT

Dodano: 12.12.2016, Aktualizacja: 17.12.2016

Zaczynamy czas podsumowań. Zanim przejdziemy do tych za rok 2016 - na początek nauka. Trochę z przymrużeniem oka, ale niestety czasem też na poważnie. Wybraliśmy dla Was parę ciekawych newsów. Wszystkie są prawdziwe, nie żartujemy! Na naszej krótkiej liście nie tylko amerykańscy naukowcy zaserwowali nam absolutne rewelacje. Miłej zabawy!

Dzięki "naukowym badaniom" możemy dowiedzieć się, jakie są nasze tęczowe rodziny kupują dużo więcej. I na sam koniec – dużo seksu i częste orgazmy przybliżają nas do Boga. Tą wyjątkową nowiną podzielili się z nami naukowcy z Duke University w Karolinie Północnej. Dobrze wiedzieć i to nas cieszy. Tym bardziej, że dotyczy to nawet kategorii ateistów. Podoba się? Mamy więcej. Jest nas za dużo w Internecie Na początek absolutna nowość! Na zlecenie rządu Wielkiej Brytanii wykonano analizę treści Gayradar to bujda i stereotyp Uczeni z uniwersytetu z Wisconsin-Madison przyjrzeli się temu zjawisku i okazało się, że sprzyja ono… wykluczeniu i uprzedzeniom. Musimy się zatem poprawić i przestać mówić, że mamy dar i po prostu wiemy! Choć, jak pokazują inne badania, tym razem z Danii – posiadamy szósty zmysł: „Ta umiejętność pozwala, że poznajemy geja szybciej. Mamy po prostu bardziej analityczny umysł niż heteroseksualiści”. Skoro więc gayradar to przejaw homofobii – to zapewne nie lubisz zanieczyszczonym środowisku. Zmień więc miejsce zamieszkania – wyprowadź się nad morze albo na Fot. nathanmac87, za: https://www.flickr.com/photos/nathanmac87/. CC BY 2.0 Poznajemy się po zapachu Tak, dokładnie! z twarzy wyczytamy, co lubisz robić w łóżku! Przestańmy się erekcję. Do takich wniosków doszli badacze z Tajwanu. Myjmy więc zęby i dużo się uśmiechajmy! Przypatrzmy się sobie Masz duże stopy? No to mamy dla Ciebie złą wiadomość – prawdopodobnie częściej zdradzasz. Na szczęście to tylko internetowe badania, a nie żadna nauka. Co do rąk – zajęli się nimi m.in. badacze z Korei Południowej: im większa Homoerotyczne myśli pomagają nam t...   ( Pozostało znaków: 7079 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198541   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Naukowcy i ich rewelacje   credits CC BY 2.0 Fot. Mars P., za: https://www.flickr.com/photos/mars_p/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku