logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
19
22
10

Przewodnik IS: Barcelona

Gejowska strona miasta

Dodano: 28.11.2011, Aktualizacja: 27.06.2017

Jadąc do Barcelony nie spodziewałem się nadzwyczajnego życia gejowskiego, ale z błędu wyprowadzili mnie znajomi, którzy w tym samym czasie zacierali ręce na seks-ekscesy. W sumie wszędzie powinno być lepiej niż w Krakowie. Zapraszam na gejowską plażę, do klubów i na spacer po mieście.

Nocleg można próbować załatwić bezpłatnie poprzez Couchsurfing (jest paru kolegów z branży), ale lepiej wysupłać trochę grosza i nocować w hostelu lub hotelu. Do rozważenia jest też wynajem pokoju przez airbnb.com - tutaj też znajdziesz "naszych". Ryanair latający z Krakowa ląduje na lotnisku Reus, 75 kilometrów od Barcelony. Stamtąd należy wziąć autokar Hispanico Igualdino (Monbus) za 14 euro, który stoi przed budynkiem lotniska. Do dworca autobusowego Barcelona Sants dociera w półtorej godziny. Co robić o drugiej w nocy w Barcelonie? O tej porze Hiszpanie prowadzą intensywne życie rozrywkowe, więc nie bój się, że zbudzisz gospodarzy swojego apartamentu. My skorzystaliśmy z airbnb.com - pokój był ciasny, ale mieszkaliśmy u gejów i było sympatycznie. Dostaliśmy klucze, nikt nas nie kontrolował, mogliśmy liczyć na porady odnośnie wyboru lokali rozrywkowych. Walory turystyczne Mam wrażenie, że wielu z Was pominie ten akapit, zatem krótko - jeśli chcecie się uduchowić, to macie kościół Sagrada Familia. Niestety, zwykle kolejka jest długa. W pobliskim McDonalds’ie też jest kolejka - do toalety (nie nie, to nie pikieta - po prostu bezpłatne WC). Cała Barcelona architekturą Gaudiego stoi, zatem warto iść do parku Guell i zgubić się wśród krzaków i wymyślnych budowli. Nie wiem, czy jest monitoring, więc nie bierzcie tej dziczy za bezpieczną do... przytulania. Poza tym na głównej ulicy Passeig de Gracia stoją Casa Battlo, Casa Amatller i La Padrera. Zakupy zrobisz m.in. przy alei Avinguda del Porta...   ( Pozostało znaków: 6348 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187049   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Przewodnik IS: Barcelona Plaża Barceloneta (fot. Keysed)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku