logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
6
40

Babę zesłał Bóg: Zaproszenia na wesele

W klubie, w domu, po kryjomu

Dodano: 12.10.2011, Aktualizacja: 12.10.2011

Każda mała dziewczynka marzy ponoć o hucznym weselu, białej sukni i złotej karocy. Czasem jednak jest tak, że zamiast królewicza na białym koniu, małe dziewczynki chcą królewny na harleyu. Gdy taką już spotkają, prędzej czy później również zaczynają marzyć o przypieczętowaniu swego związku. Także w Polsce te dziewczynki, z których później wyrastają kobiety kochające inne kobiety, pragną mieć taką możliwość. Oczywiście takiego prawa jeszcze nie mają. Jak jednak wyobrażają sobie ten moment, gdy w końcu to marzenie stanie się dostępne?

Każda mała dziewczynka marzy ponoć o hucznym weselu, białej sukni i złotej karocy. Czasem jednak jest tak, że zamiast królewicza na białym koniu, małe dziewczynki chcą królewny na harleyu. Gdy taką już spotkają, prędzej czy później również zaczynają marzyć o przypieczętowaniu swego związku. Także w Polsce te dziewczynki, z których później wyrastają kobiety kochające inne kobiety, pragną mieć taką możliwość. Oczywiście takiego prawa jeszcze nie mają. Jak jednak wyobrażają sobie ten moment, gdy w końcu to marzenie stanie się dostępne? Ach, co to był za ślub… Na Youtubie znaleźć można pełno filmów z lesbijskich ślubów. Jest ich tam tak dużo, że ostatnio spędziłam nad nimi pół wieczoru. Zadziwiająca jest nie sama ich oprawa, a twarze ludzi jakich widzi się na tych filmach. Uśmiechnięci dziadkowie, babcie ściskające z czułością obie panny młode, wzruszeni rodzice. Dla nas te obrazki są jak sceny z ulubionej bajki. Chciałoby się wejść w ekran i poczuć tę serdeczność, radość. Czy my same, kobiety, które nie mogą jeszcze w jakikolwiek sposób zalegalizować swych związków, wyobrażamy sobie, że właśnie tak miałby wyglądać nasz wyjątkowy dzień? Polskie lesbijki, te z którymi rozmawiałam, nie wyglądały na takie, które chcą ustalać kto przy kim będzie siedział i czy ich weselny tort będzie cytrynowy czy waniliowy. Tak bardzo chcemy móc w ogóle zalegalizować związek, że nie poświęcamy już tak wiele czasu temu jak miałoby to wyglądać. Żadna z tych kobiet nie wyobraża sobie tego momentu jako typowego „...   ( Pozostało znaków: 6549 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187036   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Zaproszenia na wesele Fot. Prideshop.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku