logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
96
0
19

Urodziny Madonny

Wywiad dla dorosłych

Dodano: 16.08.2010, Aktualizacja: 16.08.2010

Specjalnie dla Czytelników i Czytelniczek Innej Strony wygrzebaliśmy z okazji przypadających dziś 52. urodzin Madonny, największej współczesnej divy gejowskiej, wywiad, jakiego gwiazda udzieliła prawie 20 lat temu gejowskiemu magazynowi "Advocate". Tekst ukazał się 7 maja 1991 r. pod tytułem ";X-rated interview" ("Wywiad dla dorosłych"). Prezentujemy jego najciekawsze - i najpikantniejsze - fragmenty związane z LGBT.

Specjalnie dla Czytelników i Czytelniczek Innej Strony wygrzebaliśmy z okazji przypadających dziś 52. urodzin Madonny, największej współczesnej divy gejowskiej, wywiad, jakiego gwiazda udzieliła prawie 20 lat temu gejowskiemu magazynowi „Advocate”. Tekst ukazał się 7 maja 1991 r. pod tytułem „X-rated interview” („Wywiad dla dorosłych”). Prezentujemy jego najciekawsze – i najpikantniejsze – fragmenty związane z LGBT. Młodszym fanom przypomnijmy, że w połowie 1991 r. Madonna promowała film „Truth or dare”/”W łóżku z Madonną” dokumentujący jej trasę „Blond Ambition” z poprzedniego roku. Była świeżo po wielkim sukcesie singli „Vogue” i „Justify My Love”. Zdążyła już zerwać z Warrenem Beaty, z którym w 1990 r. zagrała w „Dicku Tracy’m”, a prasa plotkarska rzuciła się na jej nowego kochanka – biseksualnego Tony’ego Warda. Opowiedz o swojej współpracy z gejami. Muszę zacząć od Christophera Flynna. Zaraz po moim ojcu to mężczyzna, który miał największy wpływ na moje życie. Mój nauczyciel baletu. Gej. Gdy go poznałam, miałam 12 czy 13 lat. Nie rozumiałam wtedy jeszcze, na czym polega „bycie gejem”, co to w ogóle za koncepcja. Czułam tylko, że mój nauczyciel baletu jest inny niż wszyscy, których do tej pory znałam. Poza tym, była w nim jakaś niesamowita energia. I teatralność. Któregoś dnia złapał mnie za podbródek i patrząc w twarz, powiedział – „Jesteś piękna”. Nie myślałam tak wcześniej o sobie – chyba byłam pod wielkim wpływem represyjnego stosunku do ciała, który prezentował mój ojciec katolik. Christopher nauczył mnie poczucia własnej wartości. Sprawił, że uwierzyłam w siebie. Jak miałam 15 czy 16 lat, zabrał mnie do gejowskiego klubu. Nigdy wcześniej nie byłam w żadnym klubie. Tańczyłam tylko na licealnych potańcówkach. Faceci nie prosili mnie do tańca, uchodziłam za świruskę, więc zwykle tańczyłam sama. Uchodziłaś za świruskę? W szkole tak. A w gejowskim klubie poczułam się jak w domu, u siebie! Wcześniej patrzyłam na siebie oczami moich szkolnych heteroseksualnych, szowinistycznych kolegów maczo. Ponieważ byłam dość agresywna, mieli mnie za dziwaczkę. Chyba trochę ich przerażałam. Nie zarywali mnie na randki. Czułam się nieswojo w ich towarzystwie. I nie czułam się przy nich piękna. Typ cheerleaderki czy królowej balu – to nie dla mnie. Nie byłam dziewczyną, którą uszczęśliwiłoby chodzenie z lokalnym liderem piłki nożnej. Gdy Chirtsophe...   ( Pozostało znaków: 10296 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186915   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Urodziny Madonny Madonna
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku