logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
72
11
73

Kult gejów

Opowieść z innego wymiaru

Dodano: 20.10.2009, Aktualizacja: 20.10.2009

"Kult gejów" - tak brzmi tytuł obszernego artykułu, jaki ukazał się w minioną niedzielę w niemieckiej konserwatywnej gazecie Die Welt. Autorem tekstu jest szwajcarski dziennikarz Phillip Gut, który już w podtytule wyjaśnia, co go w współczesnym świecie irytuje i boli: "Gejowskie zwierzęta, żołnierze-geje i gej parady. To co rozpoczęło się jako uzasadniony protest, przerodziło się w spektakl. Rozważania o homoseksualizacji współczesności"...

- Janusz Marchwiński - "Kult gejów" - tak brzmi tytuł obszernego artykułu, jaki ukazał się w minioną niedzielę w niemieckiej konserwatywnej gazecie Die Welt. Autorem tekstu jest szwajcarski dziennikarz Phillip Gut, który już w podtytule wyjaśnia, co go w współczesnym świecie irytuje i boli: "Gejowskie zwierzęta, żołnierze-geje i gej parady. To co rozpoczęło się jako uzasadniony protest, przerodziło się w spektakl. Rozważania o homoseksualizacji współczesności". O tej wizji "homoseksualizacji" czytałem w samolocie lecącym z Monachium do Krakowa. I podczas wehikuł ten rączo przenosił mnie z jednego wymiaru europejskiej współczesności do drugiego, dowiadywałem się, jakie zagrożenia płyną z nadmiaru tolerancji. Dziwna to rzecz z tymi gejami - pisze pan Gut. "Od lat obserwujemy publiczny spektakl wokół orientacji seksualnej. Wystarczy wejść na kilka minut do int...   ( Pozostało znaków: 3672 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186823   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku