logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
126
10
74

Bloginie i Blogowie: Konrad Kowalczyk (5)

Prawdziwi mężczyźni

Dodano: 02.09.2009, Aktualizacja: 02.09.2009

Jakiś czas temu miałem chęć napisać tekst o żonatych gejach. Artykuł nie miał być przycięty pod jakąś konkretną tezę, więc potrzebna mi była grupa badawcza, a że żonatych nie znam (poza jednym) i się z nimi nie zadaję, umieściłem ogłoszenie: 28latek, żonaty, dyskretny, szuka podobnego. Odezwało się do mnie 17 żonatych mężczyzn...

Jakiś czas temu miałem chęć napisać tekst o żonatych gejach. Artykuł nie miał być przycięty pod jakąś konkretną tezę, więc potrzebna mi była grupa badawcza, a że żonatych nie znam (poza jednym) i się z nimi nie zadaję, umieściłem ogłoszenie: 28-latek, żonaty, dyskretny, szuka podobnego. Odezwało się do mnie 17 żonatych mężczyzn w wieku od 24 do 41 lat. 6 stwierdziło, że jako osoba długowłosa nie jestem w ich typie, a z 11 pogadałem sobie na gg, rzecz jasna, grając cały czas żonatego. Tekst był napisany, ale jakoś mnie sumienie ruszyło, że może to trochę nie fair zbierać informacje podając się za kogoś innego, że to nieładnie i niehonorowo. Tekst poszedł do szuflady. Tymczasem, jakieś 3 tygodnie temu siedzę ja sobie w sobotni wieczór przy komputerze, szukam tego, czego singiel szuka wieczorem w necie, czyli materiałów do doktoratu, gdy nagle odzywa się do mnie jakiś nieznany numer gg. Osoba mówi, że znalazła mnie poprzez GR i pyta, czy możemy porozmawiać. Zanim zdążyłem się odezwać, wiedziałem już ile ma lat, ile waży, ile mierzy i ile ma cm w strategicznym miejscu i że chętnie się spotka na seks. Moje tłumaczenie, że pogadać możemy, ale spotkaniem, a zwłaszcza takim na seks nie jestem zainteresowany, trafiały chyba w próżnię, gdyż nagle padło pytanie: czy masz lokal? Lekko zirytowany odbiłem piłeczkę i zapytałem: a Ty co? Żonaty? On: a skąd to przypuszczenie? Ja: masz 40 lat i nie masz lokalu, czyli albo żonaty, albo ksiądz. On: ok., jestem żonaty? Czy to problem? Ja: dla mnie nie, ale wyjaśnij mi, jak to jest: zaczepiasz mnie, kompletnie ignorujesz to, że nie spotykam się na seks, masz na mnie chęć, a potem polecisz do domu, do żony, której powiesz, jak bardzo ją kochasz, o...   ( Pozostało znaków: 7260 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186813   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Bloginie i Blogowie: Konrad Kowalczyk  (5) © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku