logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
0
4

Gejdar

Bez faceliftingu

Dodano: 27.01.2009, Aktualizacja: 27.01.2009

Pomysł autorów "Gejdaru" na pierwszy rzut oka wydawać się może banalnie prosty - należy wziąć kilkunastu gejów, w tym byłego aktora, znanego lekarza, działacza KPH i permanentnie zdradzającego swoją żonę seksoholika. Następnie umówić się z nimi na wywiad, zadać kilka standardowych i kilka błyskotliwych pytań. Zanotować odpowiedzi, umiejętnie mieszając te kontrowersyjne z tymi ze wszech miar poprawnymi. Wydać. Zbierać laury i pochwały.

- Bartek Jaźwiński - Pomysł autorów "Gejdaru" na pierwszy rzut oka wydawać się może banalnie prosty - należy wziąć kilkunastu gejów, w tym byłego aktora, znanego lekarza, działacza KPH i permanentnie zdradzającego swoją żonę seksoholika. Następnie umówić się z nimi na wywiad, zadać kilka standardowych i kilka błyskotliwych pytań. Zanotować odpowiedzi, umiejętnie mieszając te kontrowersyjne z tymi ze wszech miar poprawnymi. Wydać. Zbierać laury i pochwały. Ale to tylko na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim bowiem książka sprawia wrażenie bardzo starannie przemyślanej. Każda z rozmów jest poprowadzona inaczej, bez stosowania żadnego, nawet bardzo rozbudowanego, szablonu. Widać od razu, że autorzy chcieli naprawdę poznać i w autentyczny sposób przedstawić swoich rozmówców. Nie pytają tylko o homoseksualizm, ale również o znaczenie domowych bibelotów, pracę, stosunek do pieniędzy, sztukę i wa...   ( Pozostało znaków: 3845 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186758   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku