logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

Queer Family

Czy pierwszy polski branżowy serial zaatakuje?

Dodano: 28.08.2006, Aktualizacja: 28.08.2006

Od niedawna na stronach LGBT pojawia się informacja o castingach do pierwszego polskiego "queerowego" serialu. Pod adresem www.queerfamily.pl dostępna jest tuż także witryna internetowa nowego projektu. Wszyscy pamiętamy wpadkę Polsatu, który w ostatniej chwili wycofał się z emisji gejowskiego reality-show "Gej Armia". Czy w Polsce faktycznie znajdzie się ktoś, kto sfinansuje produkcję "branżowego" serialu? A nawet, jeśli uda się go wyprodukować, to kto zdecyduje się na emisję?

Od niedawna na stronach LGBT pojawia się informacja o castingach do pierwszego polskiego "queerowego" serialu. Pod adresem www.queerfamily.pl dostępna jest tuż także witryna internetowa nowego projektu. Wszyscy pamiętamy wpadkę Polsatu, który w ostatniej chwili wycofał się z emisji gejowskiego reality-show "Gej Armia". Czy w Polsce faktycznie znajdzie się ktoś, kto sfinansuje produkcję "branżowego" serialu? A nawet, jeśli uda się go wyprodukować, to kto zdecyduje się na emisję? Nic dziwnego, że informacje o castingach spotykają się z niedowierzaniem. Z drugiej strony eksperci od marketingu doskonale wiedzą, że geje i lesbijki to świetna grupa docelowa....   ( Pozostało znaków: 2751 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186551   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku